www.sudzibas.lv Butterfly Nekvalitatīvs apģērbs

Butterfly - Nekvalitatīvs apģērbs

Labdien!
Pasūtot apģērbu no Butterfly e-veikala saņēmu 100%poliestera kleitu, kaut bildēs tā bija tāda košāka, nekā dzīvē. Par materiālu nekur nav rakstīts mājaslapā un jautājumiem neatbild par materiālu. Saucamā atlasa kleita ir pilnīgs lētākais tirgus variants, pat ne tirgus, pat nav ar ko salīdzināt, nekvalitatīvs audums salikts kopā. Manai draudzenei, tāpat tikai cits apģērbs pienāca ļoti nekvalitīvs, nesalīdzinot kāds ir bildēs.
Uz jautājumiem vai sliktie komentāriem vispār ignorē tos vai izdzēš. Neuzķeraties uz instagram story stāstītā, dzīvē preces ir citādākas, ne tādās cenas vērtas, H&M, tad ir kvalitīvāks un dažkārt pat lētākās cenās. Nekā košs džemperis par 65 euro, bet atnāk 100% kodīga sintētiska materiāla. Parasti nerakstu sūdzības, bet nu pa velti ar draudzeni izgāzām naudu un vēl atpakaļ sūtot jāmaksā par sūtīšanu. Neuzķeries uz skaistu runāšanu instagrammā. Klātienē iespējams dažas preces ir labas, un tikai iespējams.