www.sudzibas.lv Butterfly Kvalitāte, attieksme

Butterfly - Kvalitāte, attieksme

Saņēmu pasūtījumu no šī veikala - slavenās "ādveidīgās" "superkvalitatīvās" bikses, diegi karājas visās malās, tos pastiepjot var redzēt, ka pie diegu likvidēšanas viss aizies pa vīlēm, dāvanā nācu zeķubikses - tām paciņa atplēsta un zeķubiksēs jau defekts. Dodu ziņu uzņēmumam, viņu attieksme vienkārši šokē: "kas jūs nevarat nogriezt tos diegus? ". "nē nekādas atplēstas paciņas mēs neizsūtam" - absolūti nevienā sarunas brīdī uzņēmuma pārstāvis neatvainojās par radušos situāciju, tieši pretēji darīja visu lai tik es paturētu preces. Vēl kas izbrīnīja, ka viņu pārdotajiem apaviem, nav garantijas, jo viņi neesot specializēts apavu veikals.
Šo es labprāt noskaidrošu pie Ptac, jo nu interesanti ja man šie zābaki izšķīdīs pie pirmā lietis, sniega - kāpēc gan lai pārdevējam nav par to jāatbild?
Protams nekāda čeka arī nav par šiem pirkumiem!
Cilvēki mīļie neiepērcieties šajā veikalā.

X

Zelda 24.09.2020

Nu a Tu tiešām neko nezināji par butterfly jau iepriekš? Visās malās skandāli.

H Helsu 25.09.2020

Ar sudzibu versaties vid un ptac, cerams vini spes palidzet vai vismaz stingrak pakontroles to uznemumu.