Busrent.lv - Krāpšana

Notika ķibele ar mūsu auto un meklējām vietu kur uz dažām dienām par saprātīgām naudiņām izīrēt auto.
Ļoti patīkama telefona saruna, kā rezultātā devāmies uz busrent.lv atrašanās vietu.
Sagaidīja un patīkamās atmosfēras un darbinieka nesaskatījām neko sliktu. Auto saņemšanas brīdī auto vizuāli lieliskā stāvoklī, arī tīrība un komforts.
Devāmies ceļā pec 10 min brauciena secinājām ka nejūtamies auto pietiekoši droši, varētu but problēmas ar ātrumkārbu un stūres pastiprinātājiem kā arī iespējams citad kaites. Devāmies atpakal un darbinieks bija jau devies prom pirms uzņēmuma darba dienas beigām ar lūgumu ko mainīt, atbildēja tādas iespējas nav jo esot pēdējais pieejamais auto, lidz ar to vēlējāmies atteikties mūsu pašu drošības deļ. Satikšanās brīdi ļoti nervozs un neapmierināts, apgalvojot ka tād ir mūsu pašu iegribas un naudu par īri neatgriezīšot. Neskatoties uz to ka līgumā minēts nomas maksa par neizmantotajām dienām netiek atvēlēta. Dienām, mēs nobraucam 10 min un sapratām ka mums nav droši un vēlamies auto atgriezt.
Darbinieks kurš savu vārdu mums nenosauca sazvanīja priekšnieku, ar kuru pa telefonu nebija patīkama saruna un teica ka nomas nauda atgriezta netiks. Briesmīgi.
Pec vairāku mīnūšu sarunas atgrieza par atlikušajam dienām kopā ar depozītu, iekasējot vienas dienas nomas maksu. ! Attieksme pēc auto saņemšanas nepatīkama. Auto kvalitāte neesmu pārliecināta par savi drošību. Neiesaku spert kāju šajā uzņēmumā, labāk piemaksājiet un izirējiet auto pie labi pazīstamam kompānijām.

25.07.2019

K Klientamnavtaisnība 25.07.2019

"labāk piemaksājiet un izirējiet auto pie labi pazīstamam kompānijām."
Kāpēc tad Jūs tā neizdarījāt? Pareizi. Tāpēc ka citur ir jāmaksā vairāk.