Burtu Pasaulīte Privātais bērnudārzs - Slikts serviss

Ja Jums svarīga Jūsu bērnu labsajūta, tad nekādā gadījumā neieteiktu viņus atstāt privātajā bērnudārzā "Burtu pasaulīte", Bruņinieku ielā 12!
Īstenība krasi atšķiras no paustā viņu mājas lapā un attieksmes bērnu vecāku priekšā, divkosība!
Tur pret bērniem notiek emocionāla vardarbība, mobings, bērniem netiek skaidrots/ieteikts pozitīvs savstarpējo attiecību risinājums, bērni tiek "norakstīti" attiecīgi vecāki ir iepatikušies, vai nē!
Vadītāja neiejūtīga bez sirdsapziņas pārmetumiem un darbā pieņem darbiniekus/nepieredzējušas meitenes, kas atbalsta viņas metodes!
Skat. pielikumu "no virtuves puses".
Ja ir jautājumi, paskaidrošu, zvaniet 29966919.

Papildināts Aiga V. 17.03.2018

Attiecīgie darbinieki uzskata, ka viss ir kārtībā.

D DPUT 20.03.2018

Dalos savā pieredzē par privāto b/dārzu “Burtu Pasaulīte” – abi mūsu puikas gāja šajā b/dārzā un varu teikt tikai to labāko, jo – pirmkārt, tika ielikti labi pamati jeb pirmie soļi lasīšanas prasmes apguvē. Bija ļoti daudz radošo darbiņu, kurus bērni reiz pa reizēm mājās pārcilā savās lielajās kastēs un priecājas par tiem. Otrkārt, pateicoties ļoti mīļai auklītei jaunākais dēļs veiksmīgi adaptējās b/dārza ritmā. Serviss ir servisos, veikalos utt – šeit šajā b/dārzā ir dzīvesgudra attieksme pret vecākiem un mīļa pret bērniem.

Regnārs Breikšs 28.03.2018

Mans dēls katru dienu apmeklē šo dārziņu (šo konkrēto filiāli) jau vairākus gadus un ir priecīgs gan ierodoties dārziņā, gan vakarā dodoties mājās. Ik dienu ar viņu pārrunājam viņa dienas gaitas, un no viņa nekad neesmu dzirdējis neko par "emocionālu vardarbību", "fizisku vardarbību", "mobingu" utml. Es atļaušos teikt, ka esam apmierināti ar savu bērnudārzu, gan savā, gan sava dēla vārdā, bet, savukārt, šī sūdzība izklausās pēc slima suņa murgiem. Pirmkārt, nevis "istaba", bet virtuve, kurā ir bērnu krēsli, bērnu galdi (tie, cik es esmu redzējis, tiek salikti pirms ēšanas) un atpūtas dīvāns (pa kuru mans dēls katru reizi lēkā aiz lieliem priekiem vakaros, kad viņu no bērnu dārza savācu). Tātad šinī telpā bērni ēd! Bez šīs telpas, dārziņā ir vēl tualete un duša, dzīvojamā istaba, kura ir pārblīvēta gan ar rotaļlietām, gan ar citām bērnu attīstošām lietām, un guļamistaba, kurā bērni guļ diendusu. Otrkārt, uz krēsliem 2.5 gadīgajam puisim aizliedza rāpties visdrīzākais, jo var nokrist un ne pa jokam satraumēties. Manuprāt, labāk ir bērnu salamāt nevis pēc tam lasīt bērna zobus pa grīdu un nest atbildību par to, kas ir noticis. Konkrētus iemeslus kādēļ šie divi puiši ir bijuši iekštelpās kamēr pārējie bijuši ārā nezinu, bet domāju, ka arī tam ir diezgan loģisks izskaidrojums. Treškārt, pieliekamajā nevienu šajā bērnu dārzā "nespundē", kā Holivudas šausmenēs. Nevajag aizmirst, ka dažreiz bērniem ir vajadzīgs taimauts (angl. time-out) un telpa, kurā viņš viens pats var nomierināties un savākt sevi rokās. Varbūt sūdzības rakstītāja ir pārāk sensitīva, ar mazliet izkropļotu realitātes uztveri, bet varbūt viņai vienkārši patīk lietas pārspīlēt un nevajadzīgi "piepušķot"?! Jebkurā gadījumā, JA pat šajā bērnudārzā tik slikti izturētos pret bērniem, JA tas tiešām notiktu, tad kāpēc gan, lai bērnudārza darbinieki to rādītu pilnīgi svešam cilvēkam?

S Sigita Signe Kulaka 11.04.2018

Labdien.
Velos izteikt savu viedokli par sho iestadi.
Man meitina shaja darzina iet jau 1.5 gadus . Pa sho laiku nav bijusi neviena reize kad butu bijushas kadas problemas un sudzibas par turienes ikdienas dzivi. (No maitas,vai no sarunam ar citiem vecakiem)
Katru dienu ejot majas ar meitinu parunajam ka pagaja diena. Nevienu reizi neesmu dzirdejusi neko sliktu.un man ir tada meita kas man visu stasta ,jo vina ir maza plapina... :)
Esmu loti apmierinata par to ka regulari var redzet ka ar berniem tiek stradats,jo ir regulari darbini ko berni veidojushi un tiek skaititi dzejolishi un dziedatas dziezminas.
Pedeja laika pat saku pardzivot ka bus kad pienaks bernudarzu rinda meitai. Ko es darishu ,jo es labprat atstatu savu meitinu sheit lidz skolas vecumam,bet diemzel dzive ir ta iekartojusies ka materiali nevaru to nodroshinat ,jo esmu viena ar diviem berniem. Esmu loti apmierinata ar sho konkreta darzina darbu.
Es pari personigi diezgan daudz iesaistos darzina ,un tur notiekoshajas aktivitates.un ja butu iespeja vel vairak to daritu jo tur valda mieriga un serniga gaisotne un ir patikami redzet cik priecigi ir bernini...
Sheit var redzet kadi nekaunigi cilveki eksiste ,nesaprotu kadel vajaga kadu nomelnot un darit kadam apzinati sliktu ? Jo nepienema darba?Jo rikojas citu iemeslu vaditas?Kads ir iemesls shadi apmelot iestadi?
Neticiet tam murgam.
Ieskats no shi gada bernu lieldienu aktivitates... interesanta tradicija ... olu meklesana.