www.sudzibas.lv Burtu Pasaulīte Cucīga bezatbildīga attieksme Bērnu attīstības studijā

Burtu Pasaulīte Privātais bērnudārzs - Cucīga bezatbildīga attieksme Bērnu attīstības studijā

Добрый день.
Хочу предупредить всех родителей. Не в коем случае, ни при каких обстоятельствах не отдавайте своего ребёнка в частный сад Burtu Pasaule филиал на Слокас.
Ребёнок получил травму. Никто ничего не видел. В пятницу 2.02.2018. Папе отдали ребёнка с расцарапаным лицом. С заведующей (Sarma Dreimane) удалось дозвониться только в субботу на следующий день. На вопрос "что произошло, кто ответственен" получила оригинальный ответ - не знаю, не в курсе, ничего не видела, если такое дело - то забирайте документы. 5.02. С мужем забрали документы. В обьяснительной было сказано, что ребёнок слишком активный и не уследили.
Поддержки не ищу, в компетентные инстанции обратилась.
Цель поста - предупредить!

Komentāri (8)

donna b 07.02.2018

Дети есть дети. Разве царапины это травма? Отдайте его в сад где стены матрасами отделаны тогда...

Скорее мамашу в комнату с мягкими, белыми стенами. Пусть подлечится пока ребенок в школу не пошел.

veesaa007 08.02.2018

Nu smieklīgi- skrāpējums nosaukts par traumu. Bērni mēdz būt nevaldāmi un te nav nozīmes, privātais vai valsts bērnudārzs. Neticu, ka arī mājās šis bērns nekad nav ne kritis, ne saskrāpējies utt. Vnk dažreiz vecāki iedomājas, ka visu var nopirkt par naudu. Lai nekas nenotiktu, bērns būtu jāizolē istabā ar mīkstām sienām. P.s. diez vai citā bērnudārzā būs kas savādāks.

A Aiga V. 19.03.2018

Nav brīnums, bezatbildība "es jau neko"... Vai nevienam nav jābūt klāt, nav jāpieskata, guļ vai neguļ?! Vadītāja ir psihiski nelīdzsvarota, protams, piedomā kā izpatikt vecākiem, bet būtībā pret bērniem izturas, kā pret nejūtīgām lietām!

Regnārs Breikšs 28.03.2018

Vai Jums ir psihiatra izglītība, ka spējat tik bezrūpīgi noteikt cilvēka garīgo veselības stāvokli? Lasot vadītājas atbildi par šo situāciju, nekas par to neliek domāt. Bērni mēdz saskrāpēties, sasisties un marginālos gadījumos pat savā starpā sakauties. Tas diez vai liek apšaubīt pedagogu profesionalitāti. Bez tam vadītājas rakstiska atvainošanās un situācijas paskaidrojums pierāda tieši pretējo bezatbildībai...

A AnvoyT 28.03.2018

Saprotams, ka jebkuram vecākam tas ir liels pārdzīvojums, ja ar viņu bērnu notiek kas nelāgs. Bet vecākam ir arī jāsaprot, ka kaut kas nelāgs var notikt jebkurā brīdī un jebkurā situācijā, neatkarīgi no tā vai kāds ir blakus, redz vai neredz. Arī vecāku klātbūtnē bērns var sadauzīties, tāpat kā bērns var atsist galvu pret stenderi, kamēr mamma ieiet tualetē vai jebkurā citā sadzīviskā situācijā, kad pieaugušais bērnu netur aiz rokas. Bērni ir bērni - kustīgi, aktīvi, pasauli izzinoši un nobrāzumi, sasitumi laiku pa laikam ir diezgan normāla augšanas procesa sastāvdaļa. Arī bērnu dārzā, pagalmā vai pie vecvecākiem. Situācijas paskaidrojums no personāla puses ir diezgan izsmeļošs un viegli uztverams. Tā absolūti nav personāla vai pieskatītāja vaina, ka bērns ir bērns un šad tad sadauzās. Neredzu šeit bezatbildību vai vienaldzību.

V Vita P. 27.08.2018

Mana meitiņa arī iet šajā pat bērnudārzā -Burtu Pasaulīte Slokas ielā un apmeklēja to kopā ar Valēriju. Varu teikt tikai labākās atsauksmes par šo dārziņu! Varu padalīties savā pieredzē.
Audzinātājas un auklītes ir ļoti mīļas un iejūtīgas, palīdzēja manai meitai iejusties dārziņā, kad uzsāka tur mācības 1 gada un 6 mēnešu vecumā. Saprotams, ka tik mazam bērnam ir grūti no sākuma, audzinātājas nekad neatteica mazo paņemt rokas un samīļot, kad gāju prom uz darbiņu no rītiem. Un mans bērns vienmēr ir nācis smaidīgs un apmierināts mājās un ar prieku no rītiem devis uz to!Ar to mums nekad nav bijušas problēmas un tas vien jau liecina, ka bērnam patīk atrasties šajā bērnudārzā! :)
Ir bijuši gadījumi, kad mazajai kāds cits bērniņš ir iekniebis vai ieskrāpējis vai iekodis, bet tās ir bijušas burtiski 2 vai 3 reizes pa visu mācību gada laiku un tas ir pilnīgi normāli un saprotami, jo tas ir veids kā mazie savstarpēji komunicē un mācas dalīt lietas un mantas un es pilnīgi to saprotu un esmu mierā ar to. Un mana mazā pati arī aktīvi visur skrien un rāpjas un lien un tāpēc arī ir sasitusies vai saskrāpējusies, bet arī tas ir pilnīgi normāli un saprotami un kurš gan nav izaudzis bez zilumiem un pušumiem! Tā dzīvē notiek! :)
Un vēl varu teikt, ka man ir liels prieks par tik ļoti skaistajiem darbiņiem, ko mazie kopīgi ar audzinātājām tur rada! Un jāsaka milzīgu paldies audzinātājām, ka iemācīja manam bērnam tik labi turēt rakstāmos rokās un radoši darboties! Un kopumā mana meitiņa ļoti pozitīvi attīstījās ejot dārziņā un pieļauju, ka tas bija arī tādēļ, ka tur uz padsmit bērniņiem ikdienā ir kādas 3 vai dažeiz pat 4 auklītes/ audzinātāja un bērniņam tika lielāka uzmanība no pieaugušā, kā lielajos pašvaldības dārziņos.
Katrā ziņā, noteikti tur sūtīšu arī savu jaunāko atvasīti, kad pienāks viņas laiks! :)

L LvMartins1989Lv 13.08.2022

FU,nevienu no saviem bērniem tur vairs nevestu. Paskatieties uz āras laukuma tīrību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes