www.sudzibas.lv Burtu Pasaule Dīvainākā darba intervija un pieredze darbā

Burtu Pasaule - Dīvainākā darba intervija un pieredze darbā

Nevēlos rakstīt šo visu, bet tādu pieredzi darbā es negaidīju.
Sākumā sarunā pat vadītāja ar sevi neiepazīstināja, vēl jautāja kāda ir mana horoskopa zīme ''kāds sakars darbam ar to''. Aizejot uz sarunu klātienē, saruna visu laiku gāja par naudu, vēl pārsteidza tas, ka vadītāja sacija ''ar bērniem esam nopietni, jo smaids viņiem ir jānopelna, bet pret vecākiem esam laipni un smaidam''. Nu labi nolēmu strādāt, jo nekā bērni tur ir forši. Sākumā pat netika iedots darba līgums, bet labi saprotu, tad pēc pāris dienām tika iedots melnraksts, lai uzrakstu savu adresi, bet kāpēc to nevarēja paņemt no mana cv, bet labi. Kad jau bija pagājusi nedēļa un taisijos iet prom, vadītāja pasaka, ka es neesmu vesalu nedēļu parakstijusi darba līgumu, bet paga es tikai nedēļu te strādaju. Strādājot tur tikai nedēļu sapratu, ka vadītāja ir mazliet dīvaina. Mani pārsteidza, ka cilvēks kurš vada bērnu dārzu var pret vecākiem būt rupja un izsteikt dzēlīgas piezīmes. Un kā var pateikt '' ja bērns nemāk tad nav jēga mācīt, jo tā pat neiemācīsies''. Vadītāja mīl tos bērnus kuru vecāki ir turīgāki.

P

E Ekspertu eksperts 23.10.2018

Nevis "Burtu pasaule", bet gan dīvainību un stulbuma pasaule ir tāda iestāde, kurai nav cieņas nedz pret saviem darbiniekiem, nedz bērniem.. Ja vadītāja ir tāda, kā aprakstīji, kādi ir pārējie darbinieki? —ar tādas attieksmes cilvēku kā viņa, darbs viņas vadībā ir personību degradējošs..
Es ceru, ka vismaz par nostrādāto nedēļu Tev naudu neaizmirsa samaksāt!? ! Pārsūti savu pieredzi kompetentajām iestādēm, lai izmeklē Tavu situāciju un patraucē arī izglītības ministriju, šizofrēniskas novirzes izglītībā nav pieļaujamas..

Lai Tev veicās rast cilvēkcienīgus darba apstākļus un atalgojumu!