www.sudzibas.lv Burtakas Pilnīga vilšanās

Burtakas - Pilnīga vilšanās

Ar komandu nobukojām pasākumu. Samaksājām par kubla pirti 500€. Iebraucām, biju šokā. Tukšs, auksts, wc pods ar kakām gar malām… wc papīrs nav, trauku nav, pat nazis nebija, grilla piederumi nebija. Aizsūtīja mūs uz citu namu pakaļ, kamēr nav ieradušies citi Atpūtas gribētāji. No sērijas, kas pirmais brauc, tas pirmais maļ. Bet nezin kādēļ par to maksājot netika teikts.
Kad paprasīju, kādēļ nepateica, ka nebūs trauki, tad atkal mūs aizsūtīja uz to otru māju, lai ejam pakaļ. Kaut ko jau iedeva, bet nu par 500 eiro nedomāju, ka mani var dzenāt, kā suni. Un pašai viss jāsagādā.
Pirti iekurināja ap 19: 30, bet 24: 00 jau pirts bija ledus auksta. Tur vispār nebija siltums. Es piezvanīju un palūdzu, lai atbrauc un ieslēdz to pirti. Jo mēs pat nedabūjām pasilt. Nerunājot par pirtošanos. Saņēmu negantu attieksmi, ka atļaujos prasīt naktī pirti.
Es neiesaku, es tiešā nevienam neieteikšu šo pirti.
Esmu katastrofāli vīlusies.

I

J Jureta 01.05.2022

Bizness latviešu garā. Un tad tiem pašiem biznesmeņiem nevajag čīkstēt, ka maz klientu utt., ka vajag valsts atbalstu. Par šo tad Jums nevajadzēja maksāt pilnu summu.

I Ilva Sporne 01.05.2022

Maksāju jau pirms pasākuma. Ar pārskaitījumu. Nekādas komunikācijas nebija, par to ka nebūs elementāri pat WC papīrs.

B Burtakas 01.07.2022

Vai, vai, vai... Kā kauliņus gribās mazgāt. Labāk pastāstiet par savu uzvedību un kas aiz jums palika vai nepalika..., bet tas jau piedienas pie atpūtas. Man nav jāstāsta nianses. Pirts ir sauna, kura ir uz 4h un izslēdzas automātiski. Ja nevar apvienot karsto kublu ar pirti, tad ir jāizvēlas precīzāk laiki. Trauki šajā ēkā ir daži, jo virtuves nav, kur tiek visi cilvēki brīdināti. Ir tikai lielais ledusskapis un tējkanna. Tas ir normāli, ka cilvēkiem iet pretī un sagādā, kas ir vajadzīgs. Nekad nav nekas atteikts. Par WC papīru, ja ir beidzies rullītis vajag pacelt tikai actiņas, kur ir nolikts papildus. Bet, lai nu paliek. Arī negatīvisms mūs reklamē.