www.sudzibas.lv Burgers 66 Baldone Melošana un nekompetence

Burgers 66 Baldone - Melošana un nekompetence

Svētdien, 23.01. Pēcpusdienā tika pasūtīts un samaksāts par vienu burgeru Baldones Burgenīcā. Dāma pie kases teica, ka gaidīšanas laiks - 30 minūtes. Savu vienīgo burgeru saņēmu tieši pēc 59 (!) minūtēm. Absolūti nekompetenta attieksme pret klientu, klaja melošana par gaidīšanas laiku, neorientēšanās savos pasūtījumus un to izgatavošanas laikā! Kāpēc uzreiz nevarēja pateikt, ka iespējamais gaidīšanas laiks ir stunda? Kāpēc ir jāmelo? Vai tiešām Dāma pie kases strādāja pirmo dienu vai arī neorientējas pasūtījumus, to izgatavošanas laikā? Ļoti, ļoti klientam nelojāla, vienaldzīga attieksme.

MURAKAMI 25.01.2022

Vairāk ēd šos sūdus, ātrāk mirsi un nerakstīsi šīs stulbās sūdzības.

Good Intentions 26.01.2022

Parasti jau sauc aptuveno laiku un ja ātrāk, tad kaut kā cilvēki nesūdzās protams stunda tas ir pisec, bet varbūt kaut kādi blakus faktori, kā pavāri.