www.sudzibas.lv Bulerjans.lv Klientu maldināšana

Bulerjans.lv - Klientu maldināšana

Skatos kad uzņēmums turpina čakarēt klientus!Esam piesardzīgi!
Atradu info ieks ražotāja lapas ar tekstu un bildi:

Esam pamanījuši ļoti rupju un negodīgu gājienu no konkurentu uzņēmuma (www.bulerjans.lv),kuri bildēs reklamē mūsu produkciju,bet rezultātā saņemsiet pavisam citu kvalitāti.Vēršam Jums uzmanību un esiet modri,neiekrītiet ļaundaru slazdā!(ar sarkanu līniju ir mūsu produkcija)
Bilde pielikumā!

D

L Lacisvilis 03.07.2018

Daini,Tu aizmirsi bildi!

I [email protected] 04.07.2018

Labrīt,Daini!
Esam pamanījuši šādu krāpniecību un veicam monitoringu šai lietai un sekojam līdzi!Esam uzrakstījuši vēstuli ss.lv ar lūgumu izņemt šāda veida sludinājumu.
Daini,Jums lūgums mēs tiksim galā paši,un šeit nevajadzēja rakstīt sūdzību.
Tas ka mūsu ražotās krāsniņas izceļas ar ļoti aukstu kvalitāti,to mēs zinām un šis uzņēmums nav pirmo reizi to darījis lai pievilinātu klientus,bet tā jau ir viņa uzņēmuma kompetence!
Patiesā cieņā;

www.bulerjan.lv
Sia AD Project!

Sigita Bronze 04.07.2018

kvalitāte tikpat auksta kā gramatības līmenis?

I [email protected] 04.07.2018

Signe ,mūsu tekstus raksta brīvlaikā esošs skolnieks!
Tāpēc piedodam kļūdas jo neviens jau nav perfekts,arī Jūs!
Runājot par kvalitāti,droši sazvaniet mūsu menedžeri un sarunājiet tikšanos kādā no mūsu noliktavām lai redzētu klātienē.
Jauku Jums dienu !