www.sudzibas.lv Bulerjans.lv Apkures krāsns Canada/ Krāpšana

Bulerjans.lv - Apkures krāsns Canada/ Krāpšana

Nekad nepērciet no šī kantora krāsnis. Pasūtīju www.bulerjans.lv krāsni "canada", bilde nu super biju ļoti pārlaimīgs, ka beidzot tikšu pie skaistas bulerjan krāsniņas. Atveda kurjers un es biju šokā, krāsniņa neatbilst bildes redzamajam. Sludinājuma norādīts kā tiek mēģināts ar kautkadu robotu, reāli metinājis viņu ir kaimiņš koļa kurš nedēļu ir kodis un tad ķēries klāt. Vārdu sakot nekad nepērciet krāsni kuru neesat redzējis dzīve.
Www.bulerjans.lv
adrese pērnavas 7a.
+371 26132760 +371 20039120

E

Latviešu tautas 12.11.2016

Tu klūdies: ne Koļa, bet traktorists Jānka, kas periodiski brauc uz kaimiņ hutoru pec puslitra.Tu arī lieto ja nepazini savu seksualo partnieri kas tev pastavigi drazā pakaļā?..

E ekueku 12.11.2016

Vladat,esi mēģinājis no mājas iziet ārā,paskaties kāds laiks skaists.Tev gan patīk sēdēt istabā un bezjēdzīgi visu laiku postot.Domāju ka neesi garīgi vesels cilvēks.Tavu uzrakstīto es pat lāgā nesapratu,jo LV valodā tev sveša:)

Latviešu tautas 12.11.2016

Милочка! Я всегда в пути: нетбук с безлимитным мобильным интернетом. Более того: по выходным я ещё и по лесу гуляю: в смартфоне безлимитный интернет.

Latviešu tautas 13.11.2016

а варят подобные печки отнюдь не в Латвии. Поскольку в Латвии скоро останутся одни чиновники, то есть латыши. А латыши умеют только работать языком и употреблять наркоту (как показал депутат Сейма Сполиншь), или воровать, как депутат Европарламента, или пить горькую, как трактористы янки с хутора... Так вот: печки эти делают арабы в Европе...

B Bulerjans.lv Support Pārstāvja atbilde 15.11.2016

Labdien!
Ja jūs neapmierina prece, tad kā jebkuram cilvēkam jums ir tiesības tiešā veidā sazināties ar pārdevēju un atrisināt radušos problēmu.
Ir tiesības apmainīt preci vai atgriezt savu iztērēto naudu.
Jautājums kādēļ jūs to nevarat izdarīt? Patiesais stāsts ir tāds, ka pie mums neko neesat pircis, tādēļ arī pa tiešo neesat pie mums griezies! Grūti atgūt ir to, kā nav!
Konkrētā situācija ir slikti slēpta un netīri organizēta konkurenta spēle!
Mūsu kompānija ne pirmo gadu nodarbojas ar krāsniņām, un mēs garantējam mūsu klientiem augstu kvalitāti mūsu produkcijai, kā arī apkalpošanu!
Tādēļ cienījamais konkurent, nekrītiet tik zemu, esiet cilvēks! Netērējiet savu laiku ar saucieniem cilvēkiem neiegādāties krāsnis pie mums, bet nodarbojieties ar darbu un viss jums izdosies.
Bet ja jūs tomēr uzstājat ka šī ir mūsu krāsns, lūdzu publicējiet pirkumu apstiprinošu dokumentu par konkrēto preci, pirkuma čeku vai pavadzīmi un piegādes dokumentus!!

Ar Cieņu, BULERJANS.LV

P.S. Ja rodas jautājumi, jūsu publikācijā esat norādijis mūsu kontaktus pa kuriem varat sazināties ar mums.

S Santa.cielava 18.11.2016

Es ari esmu pirkusi no Jums krāsni,un viņa neatbilda tam ko jūs man atvedāt.Tāpēc liekat mans ieteikums jums,nobildejat savu preci un liekat tādu kāda viņa ir.Sabojāt reputāciju mūsdienās var uzņēmums stundas laikā.
Ar vienu,Santa

E ekueku 28.12.2016

Kādu lai es Jums dokumentu uzrādu ja pirku skaidrā naudā,kas Jums ar bildi nepietiek,vai šeit vēl kads vinas ražo bez Jums tiesi ar tadu pasu uzrakstu un vajprāta kvalitati!Nevajag but tadiem bezskauņām un slept savu preci.Kas tas par murgu kad cilveks pasuta krasni un atved pavisam savadaku neka bilde,pat klat nestav,man ko vel paris bildes nobildet un atsutit?

B Bulerjans.lv Support Pārstāvja atbilde 06.01.2017

Labdien.

Droši izvietojiet vairāk bildes, kā arī jūs variet droši ar mums sazināties, un atrisināt šo jautājumu ja esat patiess patērētājs palīdzēsim jums jums atrast krāpniekus!! Ja nē, atbrauciet pie mums un salīdzināsim krāsnis kā izskatās jūsu ievietotā un mūsu krāsns, tikai darīsim to valsts policijas klātbutnē, lai skaidri pierādītu nepatiesu apvainojumu, nomelnošanu publiskā vidē!
Kā arī atjautības jautājumi, Lūdzam atbildēt uz tiem publiski:
Kāda piegādes firma jums piegādāja preci?
Kā bija iepakota krāsns un piegādāta krāsns?
Kā, kur un kad maksājāt skaidrā naudā?
Kā arī, kādēļ vēl līdz šim neesat ar mums sazinājies, lai atrisinātu šo jautājumu?

Ar Cieņu, BULERJANS.LV

P.S. - Jebkurš eksperts atdzīs mūsu preci par kvalitatīvu, gan vizuālā, gan tehniskā ziņā,
Izvietojam mūsu krāšņu kvalitāti bildēs publiskai apskatei.
Diemžēl nemācēsim vairāk komentēt krāsni kuru esat izvietojis bildē, jo tā nav ne ražota pie mums, ne pārdota no mums. Paldies par uzmanību!

I [email protected] 03.03.2017

Labdien cienijamie bulerjans.lv!
Paldies Jums par divām pēdējām bildēm,kurās esat parādījuši MŪSU bulerjan krāsniņu kvalitāti,un tās nav Jūsu.Tapēc nākošreiz pēc Jūsu klientu sūdzības liekat savu produkciju bildes,bet paldies Jums ka publiski esat parādijuši mūsu augsto krāsniņu kvalitāti!
Patiesā cieņā www.bulerjan.lv

D Dainis22 03.07.2018

Skatos kad uzņēmums turpina čakarēt klientus!Esam piesardzīgi!
Atradu info ieks ražotāja lapas ar tekstu un bildi:

Esam pamanījuši ļoti rupju un negodīgu gājienu no konkurentu uzņēmuma (www.bulerjans.lv),kuri bildēs reklamē mūsu produkciju,bet rezultātā saņemsiet pavisam citu kvalitāti.Vēršam Jums uzmanību un esiet modri,neiekrītiet ļaundaru slazdā!(ar sarkanu līniju ir mūsu produkcija)
Bilde pielikumā!