www.sudzibas.lv Building House - BuvBaze.lv / SIA TECNOPOL.LV Pilnībā neizmaksāta darba alga par padarīto

Building House - BuvBaze.lv / SIA TECNOPOL.LV - Pilnībā neizmaksāta darba alga par padarīto

Es un citi strādnieki caur paziņām tikām uzaicināti strādāt objektā Daugavas stadions, remontēt un krāsot tribīnes. Darbā mūs pieņēma Vladislavs Antonovs, SIA TECNOPOL.LV īpašnieks (arī SIA Building House) solīja maksāt normālu darba algu un darbu ilgam laikam. Kā izrādījās vēlāk, jau no paša darbu sākuma Antonovam radās problēmas ar Pasūtītāju - LNK, jo viņš bija sasolījis tādas lietas, kuras nebija spējīgs izpildīt, jo nav nepieciešamās izglītības un pieredzes, bija iegādājies ne to remonta materiālu tribīnēm, materiāls neatbilda Pasūtītāja prasībām, utt. Pēc vairākiem brīdinājumiem no Pasūtītāja ka Līgums tiks pārtraukts, Pasūtītājs palūdza Antonovu pārtraukt iesāktos darbus un aiziet no objekta. Tā arī es un vēl citi strādnieki palikām bez solītā darba un apmaksas pilnā apmērā par padarīto darbu, kaut arī Antonova firmai Pasūtītājs bija samaksājis labu avansu un viņš, ja būtu gribējis, varētu samaksāt mums par padarīto darbu, jo visus Antonova rīkojumus un norādījumus mēs izpildījām un viņam nebija iebildumu par to kā mēs tos veicām. Tāpēc uzskatu, ka Antonova problēmas ar Pasūtītāju mūs neskar un viņam bija ar mums jānorēķinās par padarīto darbu, bet diemžēl tas nenotika arī pēc vairākiem mūsu atgādinājumiem. Tā kā Antonovs neatbild uz telefona zvaniem, nevēlās ar mums tikties, savus solījumus neizpilda, uzskatām, ka Vladislavs Antonovs ir negodprātīgs darba devējs, var arī nosaukt viņu par krāpnieku, jo uzskatām, ka viņš mūs ir apkrāpis.

Работяга 25.01.2018

Daugavas stadions i liels krapsanas kantoris, daudzi seit sudzejas par nesamaksatam algam.. tur darbadeveji labi iekartojusies, tas stadions muzam celsies.. kamer stradnieki ies ka konvejiers...

M Matra Marta 27.03.2018

Nevis apkrapis bet uzmetis(tas skan kautka modernak)!