LV RU
www.sudzibas.lv Buderus Baltic Neradiet sev problēmas, nestājaties kontaktos ar šo firmu!

Buderus Baltic - Neradiet sev problēmas, nestājaties kontaktos ar šo firmu!

Šajā firmā strādā bijušie izmestie menti un krāpnieku, slepkavu ģimenes locekļi. Bērzājs atbalsta visu nelikumīgo un grāmatvede ineta broka, kura sasējusies ar slepkavu raimondu mazroci, īsteno zeka idejas, krāpjot cilvēkus. Ir arī izveidojusi sia "mazrocis & co", kas reģistrēta carnikavā, un turpinās nodarboties ar cilvēku krāpšanu ar nekustamajiem īpašumiem. Šīs firmas ir saistītas. Neradiet sev problēmas, nestājaties kontaktos ar šo firmu!

J

Komentāri (9)

J jurists 13.02.2007

Ha, Raimonds Mazrocis-grāmatvedes, kurai ļoti garšo alkohols, jo pat darba laikā dzer, Inetas Mazroces vīrs sēž par slepkavību un ir sēdējis par krāpšanu! Kurš te no mums dirš. Vīrs jau no tās Inetas aizgāja pirms 13.gadiem, jo dzēra kā lops, bērnus neskatījās un neviens šo laiku jau neskatījās uz tādu ...tikai zekiem priekš paciņu nešanas un sex pakalpojumiem ar izbraukumu uz zonu der.Gals būs tiem, kuri saistīsies ar krāpnieku un ar tā saistītiem cilvēkiem! Lai labāk atdod izkrāpto naudu no cilvēkiem, ja negrib grupā sēdēt!

R RAIMONDS 28.03.2007

SUŅA MURGI TIE NAV, BET GAN PATIESĪBA! Šos komentus raksta tā pati Ineta Mazroce, kura grib to zeku aizstāvēt, jo ar nodzertām smadzenēm nav spējīga neko saprast. Tikai klausās zeka izdomātās serenādes tiekoties zonā. ESIET UZMANĪGI AR ŠIEM TIPIEM!

R raimonds 04.04.2007

Ineta mazroce, šī krāpnieka sieva, kura atbalsta visas krāpnieka idejas ir redzama draugiem.lv No bailēm, ka viņas mantu nekonfiscē, 27.martā noslēdz nelikumīgi laulības līgumu.hahaha, bet diemžēl arī tas viņai nelīdzēs, jo pozīcija ir stiprāka par cietumnieku mafiju!

J jupis 15.03.2008

Tagad šo krāpnieka sievu var redzēt draugos ar niku ineta bērziņbroka. Re, jau slēpjas no savas ēnas.

O Olita 25.03.2008

Kāds sviests! Buderus Baltic firmā strādā kompetenti un atbildīgi cilvēki. Liekas ka kāds mēģina šeit nokārtot personiskās attiecības ar grāmatvedi Inetu (kura jau kādu laiku firmā nestrādā) vai tas ir netīrās konkurences triks.

J Jurists 17.04.2008

Personisko attiecību ar to pasaules staigātāju nekādu nav, arī triks tas nav.
Saules mūžu godīgam biznesam un attieksmei pret klientu, bet ja tā Ineta Mazroce aizstāv, atbalsta rūdītu krāpnieku, recidīvistu, slepkavu, savu vīru, zeku Raimondu Mazroci, tad kāda var būt firmai reputācija?
R.Mazrocis ir izkrāpis naudu par lielām summām un upuri pārsvarā ir sievietes, viņu vecāki no kurām daži baidās, bet dažas cīnās ar to afēristu par savas naudas atgūšanu. Saražojis bērnus pa visu pasauli, lai naivās sievietes visu mūžu mokās ar afērista iedzimtiem gēniem.

I Ineta 29.04.2008

Tagad šī pati Ineta šķiras no Raimonda, diemžēl tiesa mazliet ievelkas, tā kā Jupi, Raimon un Jurist (nu tā pati viena persona), vari nomierināties:)

I Ineta 29.04.2008

Bet kādai jābūt uzņēmībai, lai vairāk kā gadu maltos pa vienu un to pašu bedri...

C Cars 13.05.2008

Tas Mazrocis arī mani gribēja apčakarēt ar nekustamajiem. Zinu vairākus, kuriem štukas ir parādā. Slikti šim zēnam ies, kad izies brīvībā, tāpēc jau sieva šķiras, ja var ticēt šai informācijai, lai nesanāktu pašai ziepes ar īpašumiem. Cik naivas un lētticīgas ir vecenes.:))) Pašas vainīgas!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes