www.sudzibas.lv Bucher Municipal Vienaldzība pret cilvēkiem, kas meklē darbu

Bucher Municipal - Vienaldzība pret cilvēkiem, kas meklē darbu

Augustā bija atvērtā durvja diena, aizgāju, iesniedzu, ka gribu strādāt utt.
Pagāja pirmā nedēļā un aiziet cilvēks atvaļinājumā, kas atbildigs par jauno iespējamo darbinieka informātoru. Kad šī persona atnāk pēc atvaļinājuma, pēctam aiziet vadītāji atvaļinājumā, saka lai gaidu, labi pagaidu, atnāku lai zinātu kas tālak, prasa lai vel gaidu un tā tikai piektajā nedēļā pasaka, ka nē nevienu tomēr nevajag. Kas tiešām nemāk pateikt uzreiz, kad meklē darbu, ka nē vakances nav un cilvēks par to laiku citur darbu var meklet? Tajā firmā tie vadītāji ir pofigisti, paveicās tiem kuri tiek tur strādāt un lielākoties tikai ar palīdzību no iekšas.

G

really? 12.09.2018

Sudziba nevietaa, neviens tev taja laika neaizliedza meklet paraleli citu darbu un neviens nesolija,ka tulit varesi sakt stradat.

G ginch13 14.09.2018

Paralēli es meklēju darbu, tajā laikā buchers izskatījās, kā vieta kur stabili varētu strādāt ar optimālu algu, tāpēc gaidiju lidz pateiks gala vārdu,ko tad tu darītu manā vietā? Pastrādātu tas 4 -5 nedēļas citā vietā un pēctam skriet pie viniem kad vini sauc,ka esi dabūjis darbu?tad kāda jega ir tajā meklēt ko citu tad? Ja gaidi atbildi no viņiem.