www.sudzibas.lv BTA veselības apdrošināšana

BTA - veselības apdrošināšana

Kā Jūs domājat cik korekti no apdrošinātāja puses mainīt atlīdzības atmaksas noteikumus. Gada sākumā par šādu pašu pakalpojumu tiek izmaksāta atlīdzība, taču augustā tiek pieņemti jauni noteikumi un atlīdzība vairs netiek izmaksāta. krāpnieku kantoris. Pat vairs neizvēlēšos viņu piedāvātos pakalpojumus un centīšos parūpēties, lai arī citi tos neizvēlētos. KRĀPNIEKI!!!

H Haralds 26.10.2011

Tas viss cilveeku ertiibai, lai nevajadzeetu domaat, ko dariit ar naudu.

G Gatis 03.11.2011

Pati vairs neizvēlēsies...
Vispār jau veselības apdrošināšanu darba devējs pērk un tas, ko tu tur izvēlēsies, diezvai kādu interesē.

V vandal 07.12.2012

Pieredze
Biju noslēdzis apdrošināšanas polises BTA visai ģimenei. Saņemis konsultāciju BTA filialē par apdrošināšanas gadījumiem -viss ok. Ieguvis mugurkaula traumu sadzīvē. Nekavējoties pēc gutas traumas BTA tika sniegti visi nepieciešamie med. dokumenti. Pēc neīlga laika BTA paziņoja, kā tieši doto traumu viņi neapmaksās (acīmredzot, daudzas citas arī). Pamatojums- kāda slēpena tabula ar traumas sarakstu, par kuru pat līguma nau atsauces.
Viņi pieraduši, kā tiesaties (pieradīt taisnību) parastam cilvēkam ir īlgstoši un darģi. BTA nošpļauties pat uz īlgstošu sadarbību un mans, konkrēts gadījums atspoguļosies uz kopējas BTA reputācijas. Sadarbību pārtraucu.