www.sudzibas.lv BTA Tukša polise

BTA - Tukša polise

Esiet cilvēki uzmanīgi, BTA veselības polise ir nekam nederīga. Ar šo polisi var atmaksāt tikai to, kas ar ārsta nozīmējumu tā pat ir par velti vai daļēji kompensēts. Pat ja līgumā būs 100% laboratoriskie izmeklējumu apmaksa, būs kāds slepens punkts, kas būs par pamatu apdrošināšanas atteikšanai. Tās var nosaukt par tukšām polisēm, bez nekāda seguma un domātas apčakarēšanai.

13.07.2022

J Juris Berzins 11.04.2022
Slikts serviss

Nav laba apdrošināšanas kompānija,naudu viņi iekasēs,bet,kad vajadzēs palīdzību šī kompānija Jums nepalīdzēs grūtā brīdī.

S Sudzibas.lv Admin 01.08.2022

ē Ēriks 29.07.2022

Nu, nezinu... Ar BTA man bija saistība pirms kādiem 10 gadiem, darbs apdrošināja. Sākumā raustījos, ka jāņem, ejot pie ārsta ejot, nauda līdzi. Pēcāk gāju un neraustījos. Dārgos speciālistus (acu centrs, DT) apmaksāju ar vienu BTA kartes vēzienu. Ne centa nekad nepiemaksāju. Tad, diemžēl, BTA polises manam darbam kļuva par dārgu, pārgājām pie cita. O, tur ir švakāk. Maksā, sūti čekus, pierādi, ka nēesi žirafe un beigās tāpat 1/3 summas nekompensē. Atceroties tos laikus, tagad drošinu pats sevi, dzīvokli, KASKO un lauku īpašumus pie BTA. Joprojām tāda patīkama pēcgarša, pēc tik daudz gadiem. Subjektīvi, protams, bet tā ir.