www.sudzibas.lv BTA Страховой случай

BTA - Страховой случай

Самая ужасная страховая компания. Насчитали просто смешную сумму. Ģirts šipkevičs ужасно не компетентный работник, личные вещи вообще не посчитал, так как нет чеков, видимо и на трусы надо хранить чеки. Ламинат посчитал какой-то дешёвый, а не конкретно мой, да ещё и четко квадратуру испорченного, можно подумать ламинат продаётся не коробками, а по пол доски, и берут ламинат в притык без запаса. Стоимость работы вообще слёзы, где взять такого дешевого мастера не известно уже месяц жду перерасчёт. На последнее мое письмо даже не получила ответ.

16.08.2022

S Suzanna Mkrticjan 08.03.2022
Krāpšanas

Neatmaksa kompensaciju, atšjuja gandrīz uzreiz! Negodīgs uzņēmums!

S Suzanna Mkrticjan 08.03.2022

19.feb.bija noplūde mūsu pagrabā (uzreiz teikšu, kā tā nav saistīta ar gruntsūdeņiem ), sazinājos ar BTA, gandriz uzreiz atšuja, atsutija vēstule pa e-pasta kā tā nav apdrošināšanas gadījums! Mūsu apdrošināšanas iekļautie vīsi riski, Secinājums uztaisīt pēc foto, kurās es atsūtīja? Apstrīdēju lēmumu, atsūtīja puiku ("ekspertu"), kurš arī teica, kā tas nav apdrošināšanas gadījums. Krāpnieki!. izmaksām atteikts!

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

L Linda6676 05.07.2022
Сервис отстой

НЕ ПЛАТЯТ ЗА СТРАХОВКУ, ЖАДНЫЕ ФАШИСТЫ

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022

Good Intentions 16.08.2022

Tiešām nekādas uzticības pret saviem klientiem. Baigie nelieši, ka neuzmeta bonusu pa virsu, bet samaksāja tikai par bojāto. Ja nopietni parādiet firmu, kur var iztikt bez čekiem.