www.sudzibas.lv BTA Neiesaku BTA KASKO

BTA - Neiesaku BTA KASKO

Kamēr nekas nenotiek - viss, protams, ir labi. Bet ja kas atgadās ir izvēle - vai nu labot auto "Bta sadarbības remontuzņēmumā" vai izvēlēties kādu servisu, kuram vari uzticēties. Tikai - tāds sīkums, ka tāmi ir jāapstiprina Bta ekspertam. Konkrēti manā gadījumā izvēlējos vidēja cenu līmeņa servisu, viņi sastādīja tāmi par pamatu ņemot lietotas oriģinālās rezerves daļas (pēc cenām ss.com) + darbs (apmēram 2x zemāka stundas likme salīdzinot dīleru servisiem) . Bta man atsūtīja paziņojumu ka tāme esot apstiprināta, bet izrādījās ka tā bija "apgriezta" apmēram uz pusi pamatojoties uz "Bta eksperta slēdzienu) un rezultātā serviss atteica labošanu, jo ar zaudējumiem nevarot nestrādāt.
Tad nu paliek "Bta sadarbības remont uzņēmumi" kuros Cena ir nospiesta līdz minimumam - attiecīgi arī materiālu un darba kvalitāte.
Tad nu rodas jautājums - kāpēc es maksāju par kasko? Es saprotu ka iestājoties apdrošināšanas gadījumam apdrošinātājam ir jāveic remonts tā lai pēc tā es saņemtu auto vismaz tādā stāvoklī kādā tas bija pirms negadījuma, vai labākā - nevis sliktākā, kur oriģinālo daļu vietā ir vislētākie ķīnas sūdi un darba kvalitāte ir vairāk kā apšaubāma.
Es esmu tik kritisks, jo jau ir pieredze ar "bta sadarbības remontuzņēmumu" - pārkrāsoja bamperi un motora pārsegu n pēc 2 gadiem krāsa sāka sprēgāt un lobīties. Šādos gadījumos bta Saka ka jāgriežas pie remontuzņēmuma ar kuru esot noslēgts garantijas līgums, bet ja garantijas laiks ir beidzies...
Respektīvi - kasko bta pirkt neiesaku, jo ja kas notiks jūs saņemsiet ļoti laipnas un korektas atbildes no bta speciālistiem, bet jūsu auto remontam tiks izmantotas vislētākās iespējamās detaļas un vislētākais (lasi - sliktākais) darbaspēks.

14.06.2021

B Boriss D 17.06.2021

Pilnigi piekritu, mana gadijuma kaimiņi nopludija, kompensaciju sanemu, tomer par izmaksato summu kaitejumu izremontet nav iespejams, ka rezultata daleji bija nepieciesams maksat no sava kabata, stridities ar BTA bezjedzigi, neko nedabusiet, vel nepieciesams nemt vera, ka mans ir pilnigais polise ir apdrosinati visi riski un regresa kartiba tik un ta no kaiminiem naudu kompanija dabusiet atpakal...BTA piedeva visletakais polise Latvijas tirgu, tomer nepieciesams rekinaties ar to, ka apdrosinasanas gadijuma Jus sanemsiet apmeram 60% no realas remonta izdevumiem...10000%parbaudits

C chanelmademoiselle 21.06.2021

Piekrītu. Arī mani kārtīgi nopludināja . Ņemot vērā to, ka divus gadus atpakaļ saņēmu kompensāciju,jo biju nopludināta ,un pēc tam sienas, griestus krāsoju tādā pašā krāsā, kā bija pirms negadījuma, tad šoreiz, kad mani nopludināja, kompānija sedza apmēram 40% izdevumus, jo uzskatīja, ka pēc iepriekšējā negadījuma neveicu remontu (kompensēja tikai grīdu, jo tā nebija bojāta iepriekšējā negadījumā). Pilnīgs absurds ! Nekad pēc negadījuma nekrāsojiet sienas tādā krāsā,kā bija pirms negadījuma. Arī mēbeļu bojājumus nekompensē. Pēc visu polišu beigām, sadarbību neturpināšu.

G Gulbenietis 17.06.2021

Visi apdrošinātāji, ja neremontē pie viņiem, uz sitiena 21 procentu ņem nost, savu nepamatotu iemeslu dēļ. Pēc tam paliek nauda tikai šrota detaļām un daļēji darbam. Ja pats roku nepieliec, tad paliec vēl mīnusos. Kaut samaksājot par dārgāku apdrošināšanu, rezultāts naudas izmaksas izteiksmē īpaši nemainīsies.