www.sudzibas.lv BTA Negodiga firma!

BTA - Negodiga firma!

Labvakar!esniedzu 6 cekus par lazera proceduram 48 euro vertiba visi kopa,bet man atnaca atbilde,ka netiksot atmaksata si summa!Tas esot tapec,ka sis pakalpojums sniegts Vaivaru Rehabilitates Centra!Tai centra griezas cilveki no visas Latvijas un noteikti ari kadi arzemnieki!Vini man pazinoja,ka sis centrs ir ieklauts saraksta kur neviens pakalpojums netiek atmaksats!Bija agrak Sezams,nu loti godiga apdrosinasanas firma!Bet si bta firma krapnieki,viniem maksa par apdrosinasanu un pakalpojumu atmaksu,bet diemzel ir tas kas ir,atteikums man kompenset par proceduram!Skumji!

11.03.2021

A Austris Melngailis 05.01.2021
Krapsana

Vienkarsi BTA ir kompānija kurā nekad nekad neviens neko nedrošinat! Kad notiks nelaime neko nesanemsiet! Man nogrima laiva piestatne un motora sagaja udens! Kompensaciju atteica! Jo redz esot es vainigs!

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2021

S Sudzibas.lv Admin 18.04.2021

H Helsu 12.03.2021

Slēdzot līgumu vai tad nebija minēts, kādas procedūras arstus utt apmaksa?