www.sudzibas.lv BTA med.pakalpojumu atlidziba

BTA - med.pakalpojumu atlidziba

Mīļie ļautiņi pirms piekrītat kļūt par BTA klientu veselības apdrosināšanā lūdzu palasiet viņu piedāvājumu. Uzķēros uz viņu daiļrunātību, solījumiem viss būs izņemot problēmu nebūs.Skaisti visu noreklamēja.Samaksāju bargu naudu, un tad kad ,man vajadzēja saņemt USG samaksāto naudu man pateica ka atteikums, jo neatbilst atmaksājamo procedūru sarakstam. Pirms tam zvanīju un jautāju vai man atmaksās-dāmīte laipni atbildēja protams Jums taču ir Ekstra plus polise. Plus pie tā es vispār nesaņēmu nekādu informāciju par to,ka mans pieteikums saņemts, un par atteikumu informāciju saņēmu tad,kad pati zvanīju un sāku interesēties. Serviss ir zem katras kritikas, attieksme zem katras kritikas, piedāvātie pakalpojumi par lielu naudu nekādi.Gjensedige par šādu naudu man piedāvāja labākus nosacījumus daudz lielākas iespējas.ES uzticējos BTA solījumiem un solītam servisam, bet beigās saņēmu spļāvienu ģīmī. Man vēl atļāvās pajautāt-Jums taču vajadzēja šo izmeklējumu un tad arī maksājiet, kāda nozīme ir polise vai nav.
MĪĻIE ĻAUTIŅI NETICIET ŠAI KOMPĀNIJAI UN VIŅU SOLĪJUMIEM. ES IEBERZOS NO SIRDS.!!!!!!!!!!!!!!

U