www.sudzibas.lv BTA Krāpšana.

BTA - Krāpšana.

Bija apdrošināts dzīvoklis, tai skaitā arī pret īrnieku radītājiem bojājumiem. Kad pēdējie īrnieki bija atstājuši dzīvokli ar stipri bojātām ārdurvīm, izsistām iekšējām loga rūtīm, saķēpātām tapetēm, bojātu grīdu un mēbelēm, sasistu podu, tad, protams, BTA tika iesniegts atlīdzības pieteikums. Sākumā viņi neteica, ka obligāti vajag arī policijas aktu. Līdz ar to pirmais pieteikums pēc ilgākas pauzes tika atteikts. Tad izsaucām policiju, kura teica, ka tas neesot viņu pienākums apdrošināšanas gadījumā, bet pašiem apdrošinātājiem vajadzēja atbraukt un visu piefiksēt. No BTA neviens signāls nebija, ka grib paši apskatīt dzīvokli, kas būtu tikai pilnīgi loģiski. Bet nu neko - policija atsaucīgi visus bojājumus piefiksēja un šo aktu sastādīja. Iesniedzām otrreiz pieteikumu, šoreiz jau ar policijas aktu (kā BTA vēlējās), bet pēc ilgākas pauzes atkal tika saņemts atteikums. Šoreiz par iemeslu no viņiem tika minēts, ka esot pagājis pārāk ilgs laiks kopš īrnieku aiziešanas un policijas iesaistes… Līdz ar to sapratām, ka iemesli tiek izzīsti no pirksta, lai tikai nebūtu nekas jāatlīdzina. Pat neviena centa. CILVĒKI - METIET LĪKUMU ŠAI KRĀPNIEKU KOMPĀNIJAI!

28.12.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (2)

Oļegs Zatlers 28.12.2022

Varbūt krāpnieks esi tieši tu? Izdemolēji dzīvokli un tagad gribi atlīdzību? Būtu tikai loģiski, ka par notikušo ziņotu policijai tiklīdz ir konstatēts fakts, jo ir bojāts tavs īpašums. Zaudējums ir nodarīts tavam īpašumam un pričom tur sākotnēji apdrošināšana? Ja nebūtu apdrošināšana, tad policijai neziņotu? Tālāk tad ar šo aktu, īres līgumu un pārējiem dokumentiem arī vērsies pie apdrošināšanas kompānijas atlīdzības saņemšanai.

MacBeton 28.12.2022

Nu bet kurš normāls cilvēks maksā kaukādiem krāpniekiem? ak... pareiz... kārtējie dzīvokļu izīrētāji...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes