www.sudzibas.lv BTA apdrošināšanas kompensācija

BTA - apdrošināšanas kompensācija

Oktobra beigās iegādājos ceļojuma apdrošināšanu kompānijā BTA Apdrošināšana, kas sevī ietvēra arī kompensāciju par aizkavētu bagāžu. Ceļojums bija uz Indiju. Kad ieradāmies Deli, konstatējām, ka viena no mūsu somām ir noklīdusi. Lai turpinātu ceļojumu, nācās iegādāties pirmās nepieciešamības preces, tai skaitā arī šādu tādu apģērbu. Bet Indijā ļoti reti ir atrodami veikali, kuros būtu kases aparāti un mums ceļojuma specifikas dēļ nebija laika tādus meklēt, tāpēc visu nepieciešamo iegādājāmies ielu bodītēs. Kad atgriezos Rīgā, vērsos pie minētās kompānijas ar lūgumu kompensēt Ls 42 (pietiekami maza summa!), ko nācās tērēt somas noklīšanas dēļ. Čekus, iepriekš minēto iemelsu dēļ nevarēju iesniegt, toties bija vesels lērums citu dokumentu, kas apstiprināja somas nozušanas faktu, t. sk. informācija no Turkish Airlines lidkompānijas. BTA apdrošināšana atteicās šo kompensāciju atlīdzināt, lai arī summa ir niecīga, aizbildinoties tieši ar čeku trūkumu. Protams, formāli viņiem ir taisnība, bet vienalga jūtos piekrāpta, jo: 1) naudu par šādu pakalpojumu viņi no manis paņēma; 2) par tik formālu attieksmi, nemēģinot saprast situācijas būtību. Respektīvi, ja grasāties braukt uz kādu eksotisku vietu, tad neiesaku apdrošināšanu iegādāties BTA.
Anda

A

Komentāri (3)

E EasyNote 30.01.2011

Kāpēc sūdzies, ja pati atzīsti, ka formāli viņiem ir taisnība??? Nezinu, vai ir tāda iespēja, bet es BTA vietā pēc nepatiesas nomelnošanas tikai formalitātes, principa pēc uz kādu tiesu aizvilktu. Nu kad vienreiz pieleks, ka apdrošinātāji atlīdzina zaudējumus, ja klients ir izpildījis visus nosacījumus atlīdzības saņemšanai?? Nau čeku, nav atlīdzības un viss. Vienalga vai tas ir BTA vai kāda cita apdrošināšanas sabiedrība - atlīdzība netiktu izmaksāta. Apdrošinātājs nav labdarības akcija!!!

K Krika 24.03.2011

nu ja

M Mārtiņš 09.12.2011

Pilnīgas muļķības!
Ja ir NE-izglītots klients tad tā ir cita lieta! Kad pērc jebkādu polisi Lasi saistošos noteikumus,
katrai spēlei ir savi noteikumi tu šajā gadījumā spēlē pret noteikumiem tātad Tevi var pilnībā ignorēt!!!
Un Mīļie ļautiņi kad galu galā cilvēki sapratīs ka tiek apdrošināti noteiktie riski nevis līdz ar polisi nopirkta iespēja vēlāk pieprasīt žūksni no apdrošinātāja!!!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes