www.sudzibas.lv BT AUTOsalons SIA Melošana, krāpšana u. C.

BT AUTOsalons SIA - Melošana, krāpšana u. C.

SAVI VAROŅI IR JĀZIN! 2017. gada aprīlī, auto placī pie tirdzniecības centra "Minska" iegādājāmies auto , protams, redzējām, sīkus defektus, bet pievērām acis. Bet lieta nav par auto tehnisko stāvokli. Mēs pat nevaram šo auto piereģistrēt CSDD, jo auto ir 5 vietīga, dokumentos (Nīderlandes) minēts ka divvietīgā, proti, kravas mašīnīte, to mēs sapratām un ieraudzījām tikai tad , kad mums atteica CSDD veikt to salīdzināšanu. Pārdevējs ar putām uz mutes teica, ka viss ir labi. Lai piereģistrētu ir nepieciešams veikt ekspertīzi, tas ir izdarīts, bet cena sastāds 290 euro+ PVN, šie komersanti, piedāvā un uzspiež šo maksājumu maksāt man. Ar viņu līgumu, kuru parakstījām, uzticoties kā muļķi šiem pārdevējiem, var aiziet uz WC un noslaucīt dibenu. Auto atrodas autostāvvietā, jau kopš 23-24. aprīļa, braukt nav iespējams, jo nav reģistrēta. Par autostāvvietu ir jāmaksā. Neiesakam šo auto placi, kā arī nekādā gadījumā neveiciet tiesiskus darījumus ar Albertu Spilu un Dmitriju Bogdanovu - šīs SIA valdes locekļi.

D

A Al7 30.04.2017

Позвали к себе на работу както. Волосатый мудень по имени Альберт рассказывал про золотые горы и зарплату 2000 , что мол у них нереальный конкурс.
Хотя у самих туалет на улице и тусуются в трейлере))) Стадо , машины полный отстой из франции , голландии и бельгии. Шрот , который там скидывают за копейки.