www.sudzibas.lv Brūzilas AV SIA Attieksme un nemaksāšana

Brūzilas AV SIA - Attieksme un nemaksāšana

Ieteikums cilvēkiem, kuri šeit vēlas iet strādāt. Darba apstākļi nav slikti, bet tiklīdz Tu ej prom no darba tā sāk pacelt rokas(fiziski) un ja vēlēsies saņemt visu algu, aizmirsti. Algu izmaksās tā kas ir uz papīra līgumā, strādāsi virsstundas, par to samaksu aizmirsti, jo nodarbojies ar labdarību. Mēdz pacelt rokas.

D Darbadrosibaspadome Speciālista atbilde 06.12.2018

Uzrakstiet sūdzību policijā!
Kā arī Darba inspekcijā, lai veic pārbaudi...

M modele 07.12.2018

Pats aploksnei piekriti. Par roku palaišanu - varēji dot pretī. Cik zināms, saimniekam tā valodina parupja, ar kultūru neizceļas, bet nu strādnieciņi arī mēdz būt dažādi.

Работяга 07.12.2018

Neko tu nedosi, darbadevejs vienmer izskatisies ka dievs bet vina sieva ar vinu gimeni skries policija rakstit iesniegumu.. un tu atkal paliksi par mulki jo no policijias atnaks naudas sods 300 eriki apmera un to atkal janostrada tur kur visticimak neko nemaksas.. musdien stradniek neka nav pasargats..