www.sudzibas.lv Bruno Broks, auto eksperts Maldināšana, solījumu nepildīšana

Bruno Broks, auto eksperts - Maldināšana, solījumu nepildīšana

Vēlējos pasūtīt sertificēta auto eksperta pakalpojumus, sakarā ar autoservisa negodīgu rīcību. Minētais auto eksperts (sertificēts un zvērināts), ātri atsūtīja pakalpojuma izmaksas un sarunājām auto apskati. Apskates laikā atklāju, ka negodīgais serviss ir liels autodīleris, jo pārbaudei eksperts auto plānoja vest tieši pie viņiem. Tikšanās beigās tomēr bija pārliecība, ka viss tika sarunāts un tūlīt Broks sūtīs man līgumu.
Trīs dienas ne ziņas. No telefona sarunas uzzināju, ka eksperts bija kontaktējis ar vainīgo firmu un bija sasirdzis. Turpinājumā Broks telefoniski katru reizi aktīvi sāka apšaubīt manis pasūtīto darbu "jēgu", tomēr katras sarunas beigās solīja sūtīt līgumu. Galu galā, pēc turpat triju nedēļu ilgas maldināšanas, saņemu e-pastu, ka pieprasīto pakalpojumu Broks nevarēšot nodrošināt un ka noslodzes dēļ darbu izpildi varēšot veikt tikai pēc mēneša un ieteica "atrast citu ekspertu". Tā eksperts vieglu roku atteicās no paša pieprasītajiem 500 Eiro. Pēdējais, ko norunājām, ka viņš atsūtīs kontaktus firmām, kas veic dažus no sarunātajiem darbiem. Arī šis solījums netika izpildīts.