Viesu Nams Bruninieku Muiza - obsluzivanie

Horoshee mesto,krasivoe, no....vas pitajutsa sdelatj durakom pochti pered samim banketom, a eto bratj budete ( naprimer posteljnoe belje), a chto,teperj posteljnoe ne vhodit v arendu nomerov?????? A? A posudu na vtoroj denj nado? A chto,arenda zala,bani i ostaljnogo,posudu ne vkljuchajut????? A? Platish za banket porjadka 1000 evro,bez spirtnogo,a s tebja esje po 3 lata pljusom hotjat za posteljnoe,obsluzivanie uzaaas,personal hamit,utrom begi v magazin za razovoj posudoj,voobsem osadok ostalsja,budete arendovatj etot zal,VNIMATELJNO u nih vsje chitaite i SCHITAJTE.....ochenj oni tam neporjadochnie.

T

B BRUN Pārstāvja atbilde 18.06.2012

При заключение договора с клиентом, я оговариваю обсолютно все проплаты, и если клиент совершенно безграмотен и не в состояние прочитать договор, то это его проблема, и ему только и остается потом только Акать, так что кто прочитает эту гнусную и не справедливою АНОНИМКУ, не верте, приезжайте к нам и убедитесь сами, что у нас, оговаривается все зарание. Хозяин "Bruninieku muiza".

T tamerlan 18.06.2012

za to chto vam zasteljat posteljnoe belje personal trebuet denjgi, za to chtob vam na stole posle gorjachego pomenjali i pomili tarelki s vas trebujut denjgi, za to chtob vam utrom dali tarelki s vas trebujut denjgi.razberitesj s vashim personalom ili obsluzivajte sami.

B BRUN Pārstāvja atbilde 17.07.2012

Постель вам, мой персонал застелать не обязан, вы оплачиваете только чистое бельё, замену посуды надо оговаривать зарание, и за это надо доплачивать, за сервировку на следующий день, тоже надо заплатить.
а если вы хотите получить всё на халяву, то и отмечайте свои празники соразмерно вашему статусу, и не забывайте, что за все предоставляемые услуги надо платить!!!БЕСПЛАТНЫЙ ТОЛЬКО СЫР В МЫШЕЛОВКЕ!!! Удачи вам! Хозяин "Bruninieku muiza"

K Kazas 25.06.2013

Sveicināti!

Mans piedzīvojums "Bruņinieku Muižā"

Ja esat nolēmuši savus svētkus svinēt "Bruņinieku muiža", iesaku ļoti kārtīgi apsvērt šo domu.
Šī gada Jūnijā svinēju tur savas kāzas. Biju ļoti priecīga atrodot šo vietu, jo tā nav tālu no Rīgas, viesu nams skaists - viss, kas nepieciešams. Aī viesiem ļoti parocīgs, jo liela daļa viesu dzīvo Rīgā.

Komunikācija ar viesu nama īpašniekiem visai raiba.
1. Kad pirmo reizi zvanīju īpašniekiem, telefoniski tika paziņots, ka nama īre maksā 180 Ls, bet pēc nelielas sarunas summa mainījās uz 220Ls. Dīvaini, tikai vienas sarunas laikā cena mainījās par 40Ls.
2. Kad aizbraucam viesu namu apskatīt - tika prasīta nauda (pirmā iemaksa), kas ir ļoti saprotams šodienas apstākļos. Kad paziņojām, ka naudu neesam paņēmuši, jo nezinājām, vai namu īrēsim. Tika piedāvāts aizbraukt līdz tuvākajam bankas automātam. No šāda varianta atteicos uz ko bija ātrs komentārs, ka šajā gadījumā mums nekas netiek garantēts un nams ir ļoti pieprasīts, ka datums jau rīt var būt aizņemts uz datumu, kuru vēlamies utt., utt.
3. Kad laiks nāca tuvāk kāzu datumam – vajadzēja sastādīt ēdienkarti (nams netika izīrēts bez ēdiena pasūtīšanas, tas bija obligāts nosacījums). Tad nu devāmies uz viesu namu, lai kopa ar īpašnieku to sastādītu no piedāvātā ēdienu saraksta. Sarunas laikā sapratu, ka esam „ieberzušies”, jo:
- Par viesmīli jāmaksā papildus (lai gan, kad apskatījām viesu namu, tika uzsvērts, ka apkalpošana ir iekļauta ēdienkartē);
- Trauki visu vakaru netiek nomainīti, jeb par nomaiņu jāpiemaksā 10 Ls;
- Par gultas pārvalkiem jāpiemaksā;
- Katrs mazākais papildus lūgums maksā 10 Ls
Tāpēc torti pusnaktī griezām paši visiem 50 cilvēkiem, lai nav jāmaksā kārtējie 10 Ls.

4. Mājas lapā ir teikts, ka telpu dekorēšana ir papildus pakalpojums. Mums gan tā nelikās – mums pieprasīja papildus maksu par dekorēšanu un neļāva no tās atteikties. Interesanti!!!
Kad mūsu kāzu organizatore aizbrauca pie viesu nama īpašniekiem, lai apsvērtu iespēju izmantot tikai mūsu pašu dekorācijas – tika pateikts, ka par dekorēšanas noņemšanu būs jāmaksā.

5. Sastādot ēdienkarti, likās, ka ēdiena būs daudz. Taču katram gadījumam apjautājāmies, vai varam ņemt arī savus našķus – un šeit ir pirmais „+”, jo to drīkstējām darīt bez jebkādas papildus maksas un pretenzijām.
Taču sekoja atkal vilšanās – vakara gaitā ēdiens pietika tikai tādēļ, ka mana saimnieciskā mamma bija sagādājusi visādus gaļas labumus. Paldies mammai!!! No ēdienkartes – vistiņa bija neēdama un porcijas maziņas. Pasūtījām arī lasi lavašā – diemžēl zivs bija veca un paši viesi palūdza šo ēdienu noņemt no galda, citādi smirdot.

6. Tika runāts, ka kāzu dienā tiks atdota atlikusī nauda par visu, kas nu bija jāmaksā.
Mēs tikko paspējām izkāpt no limuzīna, kad saimniece skrēja jau klāt ar skaistu saucienu „Kur ir nauda”!
Te nu gan mums bija liels šoks un pirmais negatīvais brīdis tik jaukā dienā. Vai tiešām nav nekādu elementāru taktiskumu???
Saruna ar saimnieci, kura tomēr spēja pagaidīt, kamēr iziesim cauri visiem vārtiem, ko viesi sagatavoja pirms ieiešanas zālē, bija šausmīga. Ļoti nepatīkama un nesaprotoša sieviete.
Kad iedevām aploksnīti ar naudu – tika paziņots, ka trūkts naudiņas. Izrādījās, ka man vēl bija jāpieliek 80Ls par iespējamiem bojājumiem vakara laikā. Uz šo atteicu, ka man šādas naudas summa līdzi nav mūsu kāzu dienā, bet apsolīju, ja bojājumi būs – noteikti naudiņu atdosim. Uz to tika atteikts, ka šāds variants neder, vienalga kā, bet nauda ir jāsadabū tūlīt. Lai braucu līdz bankas automātam, vai arī, lai pajautāju viesiem, gan kādam atradīsies ko iedot. Bet nauda ir jāiedod tūlīt pat. Lieki piebilst, ka tas viss notiek pirms vakariņām, knapi ieejot zālē. Vai tas nav lieliski!!! Cik mums ir pretī nākoši un saprotoši ļaudis…. Protams naudu sadabūjām un iedevām, pretējā gadījumā varējām visi celties un braukt mājās.

7. Pēc visa šī, mēs piesēžamies pie galda, kur mūs sagaida lielisks pārsteigums, kas man lika padomāt – „un par šo es te skraidu, lai atdotu katru santīmu”! Skudras pa visu galdu, vēlāk izrādījās, ka ne tikai pa jaunlaulāto bet visiem galdiem!
Vēlāk izrādījās ka ar to nekas nebeidzās, istabās bija visādi mošķi, it sevišķi tie, kuriem patīk skraidīt tiklīdz tiek izslēgta gaisma.
Uz to tika komentēts, ka muiža atrodas tuvu mežam, bet pirms kāzām gan nekas netika minēts.

8. Serviss bija zem katras kritikas – vairāk nemaz nekomentēšu. Ja jums serviss ir svarīgs – šī nav tā vieta!

9. Kad uzspiedām uz savu taisnību par to, ka alkoholam ir vēl jābūt plkst. ~ 22:30 – atradās vēl daudz pudeļu, kas pietika visam pasākumam un vēl aizvedām uz mājām.
Lai gan tika apgalvots, ka viss esot beidzies. Hmmm…viela pārdomām!

10. Pusnaktī pasniedzot kūku viesiem nepietika karotīšu. Kafijai piens nebija, izrādās bija jāved pašiem.

11. Ja vēlaties ēdienu paņemt uz mājās (kas paliek pāri) – ņemiet līdz savus maisiņus. Lai gan neko neņemsiet, jo ēdiens netiek ielikts ledusskapī! He he …

Bija vēl daudz brīnumu, bet īsumā pietiks!

Kādēļ es šo visu rakstu – vienalga, kādus svētkus svinat, esat uzmanīgi, lai nebūtu šādu pārsteigumu.
Vai es šo viesu namu ieteiktu – NEKAD!

L Lepnā Lavīze 25.06.2013

Хозяин, даже в самой вшивой занюханной гостинице или гостевом доме гостей уже ждут застеленные кровати! И посуду на чистую тоже меняют бесплатно! Но, хозяин, не переживай, что гости приехали "не по статусу", конкурентов много и гостевых домов тоже.

B BRUN Pārstāvja atbilde 11.07.2013

Iveta, видимо вы постоянный клиент таких занюханых гостиниц, вот и отмечайте там свои праздники, а если у меня не будет таких не адекватных клиентов я буду только рад, удачи вам Iveta, строчите дальше жалобы, это удел мелких людишек.

B BRUN Pārstāvja atbilde 11.07.2013

Мир полон не адекватных и не порядочных людей, как говориться бумага стерпит все, в чем меня обвиняют в том что я хочу получить деньги за предоставленные услуги ? Так это ж БРЕД!!! Что им лосось в лаваше не понравился, ну так на вкус и цвет товарища нет, и почему то они не написали что на след. день
утром мы им дали к завтраку 1кг. мало сольного лосося, совершенно бесплатно и они взяли с радостью и как говориться съели и забыли, смешно правда. Что еще, ах да что то по поводу залога и цены, как можно приезжать заказывать зал на свадьбу без залога это нонсенс, и почему то она не написала, что я лично подъехал к ней на работу на улицу Мукуссалас, чтобы она внесла залог за зал т. к она не хотела тратить свое драгоценное время, зато время других людей ее не волнует!!!Конечно она его лучше потратит на какую нибудь очередную жалобу на пять листов, смешно не правда ли.А вот еще на счет окончательной оплаты, вы знаете как то глупо приезжать на собственную свадьбу без денег и ее фраза -у меня не хватает денег что бы расчитаться, можно я рассчитаюсь завтра, нас убила на повал, видели мы уже таких умных, поэтому формула проста утром деньги, вечером стулья, по моему справедливо.
P.s по поводу того, что официанты у нас оплачиваются отдельно написано черным по белому на латышском и на русском языках, толстым шрифтом, в меню которое мы отправляем всем клиентам на эл. почту, как и было сделано в данном случае.Я надеюсь удовлетворил ваше любопытство!!! Хозяин " Bruņinieku muiža"

B BRUN Pārstāvja atbilde 11.07.2013

Еще на счет муравьев и все возможных комаров, мошек, ночных бабочек и и всех остальных божих тварей, так у них есть плохая привычка слетаться на включенный свет, в открытые окна и двери, которые кстати не закрывают сами клиенты, и обвинять меня в природных явлениях по меньшей мере глупо и не корректно, осталось только обвинить меня во всевозможных катаклизмах. Удачи вам Veta и Iveta!!!

M Maddalena 12.07.2013

Tā tik turpini runāt ar klientiem, drīz tad tavai bodītei beigas būs. Derētu pamācīties apkalpošanas ētiku, savaldīšanas kritikas gadījumos, kā arī sūdzību uztveršanu, izskatīšanu un atbildēšanu. Pagaidām izskaties pēc hama un urlas, pie kura normālie cilvēki otro reizi nebrauks, bet tava līemņa urlām nebūs naudas apmaksāt visas tavas iegribas.
Bizness po-russki!

L Lepnā Lavīze 12.07.2013

Кстати, Брун, своими выпендронами потерял платежеспособную семью, вернее, двух, но продолжайте дальше в том же духе, сами задушите свое предприятие своими же руками (вернее, языком). Да будет вам известно, что умные люди, а таких становится все больше и больше, гостевой дом выбирает по отзывам в интернете. Я была во многих гостиницах, и здесь и за границей, и везде (!), даже в глубинке Латгалии, кровати постелены! Это норма, так же, как, например, чистые полотенца в номере.
Да, и не забудьте, что отзывы здесь читают и другие потенциальные клиенты. А ваш стиль общения может повлиять на их выбор.

M Maddalena 12.07.2013

Tas ir vecais bruņinieks, kam nav zināmi mīlestības vārdi... (c)

M mimo 12.07.2013

T Tre 12.07.2013

labs klients ir tād klients, kam pilnas kabatas ar naudu un kurš iet bārstīdams piecīšus. ēdiens bez oficiantiem, bez traukiem, dzērieni bez glāzēm, gultas bez veļas, krāni bez ūdens...

maksāmaksā maksā lohs! :-)

B BRUN Pārstāvja atbilde 13.07.2013

Даааааа, зацепила вас моя правда, всех своих кляузников подняли по тревоге, а если взглянуть в их списки кляуз то диву даешься, там можно найти кого угодно, и кстати гостевые дома тоже, видать тяжело вам угодить"персонам из высшего общества", и чем больше вы их пишете тем больше нормальным людям становится понятно, что правда на моей стороне, а мой гостевой дом будет людям всегда по душе, потому что к нормальным людям у нас и отношение нормальное. Далее вступать с вами во все возможные беседы считаю не целесообразно т. к от них дурно пахнет, даже лучше сказать ВАНЯЕТ!!!

M mimo 13.07.2013

Во-первых, воняет.Через "О".Если уж на то пошло)
Потом, не понимаю, откуда столько высокомерия? Далее, Вы абсолютно не умеете воспринимать критику.
Если бы всё было настолько радужно, наверное и не было бы этих отзывов, Вам так не кажется?
И ещё, оскорблять, пусть и бывших своих клиентов и так доказывать свою правоту, для хозяина гостевого дома как-то уж совсем несуразно.
Лучше бы сделали выводы, что-то поменяли, извинились за возможное недоразумение.
А с такой репутацией и стилем, и правда скоро растеряете всех клиентов.
С такой позицией" моё мнение единственно верное, а вы все дураки" далеко не уйдёте.
Просто призадумайтесь.

L Lepnā Lavīze 13.07.2013

Брун, а нормальные люди - это те, которые тупо платят и все терпят, и молчат в тряпочку? Ладно, можно не угодить одному клиенту, можно двум. но тут таких много! Просто так ничего не бывает! Нормальные хозяева устраняют неполадки, ради собственной пользы, чтобы гостей было много и прибыль была. А вы высокомерны, в частности, к вашим клиентам - нужны ВИП - персоны, клиенты - бомжи... Так извините, бомжи гостевые дома не посещают!

K kromvels 16.07.2013

Apbrīnojami, cik daudz ir ļautiņu, kas visu gribētu saņemt par brīvu!
Es, kā bijušais klients, varu teikt tikai to labāko, par šo viesu namu.Visi pakalpojumi un izmaksas tika iepriekš aprunāti, tā ka nekādu nepatīkamu pārsteigumu nebij.Tas, ka par katru pakalpojumu ir atsevišķa maksa, ir pozitīvi.Ja gribu, lai man saklāj gultu-maksāju, ja ne, saklāju pats, man sanāk lētāk, gribu apmainīt tīru šķīvi-samaksāju(jo trauku mazgāšana tāpat prasa izdevumus)-tādā veidā nav nekādu lieku izdevumu-maksāju tikai par to, ko izmantoju.
Par skudrām un kukaiņiem lauku mājā sūdzēties, vispār, ir smieklīgi.Es vēl saprotu, būtu iemesls, ja viesus numuriņā sakostu blusas:):):)...
Cenas visam ļoti demokrātiskas, ēdiens labs un normālā daudzumā.Tuvāk centram par to naudu varētu dabūt, labi, ja pusi no tā, kas tur bij uz galda, un arī apkalpojošām meitenēm nebij ne vaina.
Tā ka, ja man būs vajadzība, noteikti atkal tur atgriezīšos, jo atmiņas vislabākās.
Lai nerastos iemesls sarkastiskām piezīmēm, uzreiz varu pateikt, ka nama saimnieks man nav nekāds draugs, un par šo komentāru nav man samaksājis.

M mimo 19.07.2013

Самый прикол, что автор судзибы пишет о стоимости своего банкета, порядка 1000 евро.А хозяин ему"а что Вы хотели на халяву?" )
Просто дармовые цены, можно сказать:)

T tatianaanton 19.07.2013

Мы молодая семейная пара, только что отмечали свадьбу в viesu nams "bruninieku muiza" 12 июля 2013 г.Не задолго до свадьбы прочитали отзывы об этом гостевом доме и расстроились, но на деле оказалось не так, как мы читали.Прекрасное место, очень красивый и со вкусом украшеный зал, хорошая и вкусная еда, еды было достаточно и осталось даже на второй день.Понравилось и нам, и всем нашим гостям.Нет претензий ни к обслуживанию, ни к организации, а по поводу оплаты, то всё было коректно и честно.На второй день заплатили штраф за разбитые нами стаканы и ничего лишнего. Кстати ..., хозяева этого гостевого дома вежливы и дружелюбны и всё что обещали выполнили. Вообщем все довольны и будем рекомендовать гостевой дом "bruninieku muiza" своим друзьям и знакомым.Если кто захочет задать вопросы, то можете написать нам на почту, с удовольствием ответим [slēpt]@inbox.lv

A administrator 03.10.2013

Всем доброго дня! Labdien! Вот и наша свадьба прошла прошла в этом гостевом доме, но остались только положительные воспоминания, а выбрали мы этот зал по рекомендации своих друзей, которые там тоже отмечали юбилей. Очень вкусная еда и оформлены блюда, еды хватило и даже осталось позавтракать. Уютный зал, даже продлили на следующий день свою аренду. Заранее с хозяином договорились обо всём, поэтому и не возникло проблем. Хозяева улыбчивые и адекватные люди. Персоналу оставили чаевые(поверте, было за что).
Думаю что наш коментарий поможет людям сделать правильный выбор, для этого мы и написали. Всем удачи и счастливого праздника!