Bruninieku Muiža - Slikts serviss

Sveiki! Mēs šeit svinējām kāzas! Tātad neiesaku nevienam šeit rīkot pasākumu, jo sākot ar briesmīgajām istabām (viss netīrs, smirdēja itkā bezpajumtniekus te mitinātu, nesaklātas gultas ar plaknainiem madračiem-citiem trāpījās apčurātiem plankumiem, citiem ar sarkaniem... Nemaz nerunājot par jaunlaulāto istabu, kuru klāt gultu, pušķot uttt vajadzēja vedējiem, jo istaba bija briesmīga - ne priekš kāzu nakts. Pilnīgs kauns saimnieka vietā! Runājot par saimnieku, pat nesagaidīja, neapsveica jauno pāri kā to dara lielākā daļa viesu māju! Tualetes ne dvieļu, ne papīra nebija. No rīta ejot pirtī cilvēki slaucījās maikās, kreklos jo pat pirtī dvieļi nebija! No rīta ja kāds brokastis gribēja bija pašiem jāmazgā netīrie trauki no galda, jo apkalpošanas personāls gulēja, bet kad cilvēki sāka ēst brokastis, personāls bija klāt un sāka vākt galdus nost. Visbriesmīgākā viesu māja kādā esu bijis! Secinājumi - negribat sabojāt svētkus nebrauciet uz viesu māju bruņinieku muiža, Mārupē

06.11.2022

Z

Arkukušjans 07.11.2022

Jautājums, kāds niecīgs tad Jums bija tas kāzu budžets? Vai tad neaizbraucāt apskatīties? Kāda jēga tagad sūdzēties? Viesu māja nodrošina tikai telpas, visas pārējās exstras+baloni+ kāzu gulta ir maksas pakalpojums.
Kāzas Tur tiešām nevajag svinēt, tā ir jauniešu dzertiņu vieta, mazbudžeta. Fu.

Z Ziechalz 07.11.2022

Pirmkārt skatos jūs esat viens no tiem kas norej visus no malas(mēs dēvējam viņus par sētas krančiem).
Otrukārt savu iemeslu dēļ mums sanāca viesu māju meklēt diezgan steidzami ,turklāt nedzīvo cilvēki kuri ņēma Latvijā ,tāpēc ari nezinājām kādi apstākli tur būs
Treškārt naudai šeit vispār nebija nozīmes maksāja tik cik pa visu prasīja (bija samaksāts gan par gultas veļu (kuras nebija ,ja bija smirdēja ,netīra),gan par traukiem,par apkalpošanu utt.Par visu bija samaksāts..

Arkukušjans 08.11.2022

1. Ja naudai nebūtu nozīmes, tad Jūs paņemtu Bīriņu pili :D
2. Mēs par "Sētas krančiem" gan saucam tos, kas noslēdz līgumus, veic pirkumus apšaubāmās iestādēs, iegādājas mantas par grašiem un tad publiski sūdzas par savu neattapību un netīriem palagiem! :)

P PatiesiibasMeka 07.11.2022

Madrači, itkā, tolete.. Inteleģentai sabiedrībai līdzvērtīga dzeršanas vieta