Brugetajs Jānis - Fiat Ducato Kj 6172 - Krāpšana ar naudas apmaksu

Sveiki Draugs(Draudzene)
Jā Tu esi darba meklējumos un meklē darbu saistībā ar bruģēšanu vēlos pastāstīt Tev par “meistaru Jaņi”... Cilvēks vispār neatbild par saviem vārdiem , pirms objekta sākšanas sāka vienu lietu , kad objekts pabeigts un viss ir uztaisīts izdoma kaut kādas pasaciņas lai nesamaksātu pilnu summu. Jānis ir no Bolderājas , brauc ar Fiat DUCATO ar valsts numuru - KJ6172.
Var gadīties tā kā būs samaksāts par “pirmo“ objektu no trešās vai ceturtās jau pabeigtas objektas. “Brigadieris” neprot saplānot darbas gaitu , un visu laiku kaut kas pietrūka, un pats “interesantākais” kā pie viss ir vainīgie “strādnieki” . Nebija nevienas reizes lai brigadieris “Janka” pateiktu - “jā veči , mana vaina” - vienmēr palīgstrādnieks būs vainīgs. Visu laiku aprunā cilvēkus - acīs pateikt laikām drosmes nepietiek ... un protams ljoti interesanta “matemātiķa” Jankam - piemēram ja īsa darba diena tad būs 5 Eur stundā, jā būs 12-15 stundas būs = 50 Eur. Cilvēks visu laiku čakarē ar naudu. Gribi strādāt pie negodīgā cilvēka - vari vērsties pie JANKAS.

Ceru kādam (iem) - tā informācija būs derīga , un noderēs darba meklējumos.

Jāstrādā normālā kantorī, nevis pie tādiem "brigadieriem", tad būs gan darba līgums, gan nodokļi, gan nauda. Ar aplokšņu algām tā ir, kad aplokšņa saturu nosaka tikai darba devēja vēlme tajā brīdī.

M Mikymouss 19.05.2021

Sveiki, manas domas par Jāni, ir pieņemamas piem man ka bija runats ir viss samaksats ka vajag, tikai tapec ka es savu darbu biju paveicis ar kvalitāti ... Vsmaz man nav nekadu pretenziju... Padomajot nopietnak ja nemāki savu darbu izdarit ta ka vajag un ar kvalitati un atrumu tad ir sorry , puse latvija tocna negribes maksat jums par to ka nemākat ne stradat un galvenokart savu dzivi dzivot visu laiku telefona un sudzeties par to ka jums nesamaksa tad jus esat stulbi un dzive bus gruti kauko sasniegt... sudzibas dēļa sudzetaju es loti labi pazistu un tu vecit ja nemāki pastāvet par saviem vardiem un sudigajiem darbiem bus gruti tev kaukur konkurēt augstak ...

C citroen_berlingo 26.05.2021

Es godīgi neesmu vēl redzējis tik daudz gramātisku kļudu rasktīšanā. Paldies bet intersē objektivais viedoklis. Nezināju kā latviešu valodā vairs nav - garumzīmes.

M Mikymouss 26.05.2021

Pokemon piss taisni ar savām garumzimem, un savu gramatiku vari iebazst tur kur saule neiespid 🤣

C citroen_berlingo 02.06.2021

Jūsu sacerējums bija ljoti interesanti lasīt , bet es pastrādāju ar “krāpnieku Janku” gandrīz 2 mēnešus , un bija pabeigti vairāki objekti no sākuma līdz beigām …jā būtu pastrādājis 1-2 dienu tad jā… bet 2 mēneši nav 1-2 diena… Cilvēks no sākuma saka vienu un kad viss ir pabeigts - no saviem vārdiem atteicās. Man ljoti prieks ka ir profi savā darba un kuriem veicas …. Bet man tas kaut kā neinteresē …. Piedod “draugs” … 🤣🤣🤣

M Mikymouss 12.07.2021

Tu jau esi vel lielaks proff visas jomas 🤣👍 iesaku tevi visiem izscils telefonists darba laika , brinies ka nav algas par telefona bakstišanu 🤣😅

C citroen_berlingo 18.08.2021

Vecit Tu ko “smēķē” ? Varonis - uzraksti savu vārdu ? Esi Vīrietis un atbildi par saviem vārdiem . 💪💪💪

C citroen_berlingo 02.06.2021

Ļoti intelektuāla sarakste . Uzreiz ir redzams kā galvā ir tukšums. Edža tas esi Tu ? Vēl neesi cietumā ?

C citroen_berlingo 18.08.2021

Nezinu Tavu vārdu rakstnieks… uzraksti savu vārdu “varonis” :)

C citroen_berlingo 18.08.2021

Gudrinieks ko to gribi ? Parasti kā maksā tā arī strāda , vai tad nē? Edžus vispār gulēja uz zemes , nu un ? Jā esi tāds “baigais” uzzvani - parunāsim. Jā tiešām esi “baigas” nevis mīkstais