www.sudzibas.lv Brocēnu kultūras centrs. Brocēnu kultūras centrs.

Brocēnu kultūras centrs. - Brocēnu kultūras centrs.

Kā jau katru gadu tiek izsniegtas bērniem paciņas un ielūgums uz pāsākuma Brocēnu kultūras centrā z-svētikem, bet redzieties Brocēnu kultūras centra darbinieki ir izsūtijuši dāvanu kartiņas bērniem kuri sasnieguši gada vecumu, bet bērni kuri ir dzimuši 2008 gadā tiem kā redzieties nepienākas jo - š.g. dzimušie bērniņi paciņas un ielūgumus nesaņemšot jo esot pārāk mazi lai kaut ko saprastuun kā arī viņi saldumus neēdot. Pasakiet vai tas nav sviests???????????????

I

L Linda 05.12.2008

Ir pašvaldības, kuras mazuļiem, kuri vēl pārāk mazi priekš konfektēm, dāvina rotaļlietas. Vienoties par rotaļlitām var arī individuāli, jo ne visi bērni drīkst ēst konfektes - un kāds tad tādam bērnam prieks par konfekšu paciņu?

J joko 05.12.2008

Nu krīze skārusi arī mazuļus;) tas nav patīkami, varēja tad vismaz kādas rotaļlietas uzdāvināt.

I ilva 19.12.2008

Šajā gadījumā ir sajauktas divas dažādas lietas PAŠVALDĪBA un KULTŪRAS CENTRS.
Kultūras centrs organizē ziemassvētku pasākumu bērniem, kuri neapmeklē pirmsskolas iestādes, lai arī šie bērniņi satiktu ziemassvētku vecīti un viņiem būtu svētki. Tā jau ir izveidojusies, kā tradīcija 40 gadu garumā. Tādēļ, lai būtu arī kāds salds prieciņš no rūķiem, kultūras centra darbinieki paši gādā un gatavo paciņas šiem bērniņiem. Šajā brīdī ir sajūta, ka konfekšu paciņai ir primāra loma, nevis pasākumam un rotaļām pēc tam, kurās diez vai bērns līdz gada vecumam piedalīsies. Šajā pasākumā ieeja nevienam nav liegta un ir bez maksas. Arī man pašai ir 2 bērni, kuri savā laikā saņēma ielūgumu uz šādu pasākumu, tikai pēc 1 gada sasniegšanas.

A ARTURS 15.01.2010

Novēlu katram Brocēnu domes deputātam izdzīvot ar bērnu pabalstu !!! Saldus sociālais dienests, sarkanais krusts pat saka, ka Brocēnos atbalsta tikai alkaholiķu ģimenes. Lai Jums jauks Jaunais gads ! Nedariet otram to, ko nevēlieties saņemt atpakaļ :)