www.sudzibas.lv Brīze, viesnīca-pansionāts Uzmanīgi pieskaties savus piederīgos

Brīze, viesnīca-pansionāts - Uzmanīgi pieskaties savus piederīgos

Mīļie cilvēki! Lūdzu uzmaniet savus radiniekus un piederīgos šajā pansionātā, jo šeit tiek ātri un bez emocijām atņemta visa iekrātā nauda! Labāk vispār nelieciet šeit savus piederīgos .... viņi tiks aizmirsti un pamesti !!!!

P

R Radinieks 11.02.2014

Ja klientam ir vairāk vai mazāk skaidra apziņa un pats sevi var aprūpēt, tad tur nav slikti, bet tiklīdz ir vajadzīga aprūpe, diemžēl ir ļoti bēdīgi, tādēļ šādos gadījumos tuviniekus neiesaku ievietot ne šeit, ne kādā citā ilgstošas sociālās aprūpes iestādē, labāk tomēr algot kopēju mājas apstākļos.

I Inguna Kudule 19.04.2018

Vai vari ieteikt kur mekleet kopeeju? Manai mammai peec insulta ir vajadziiga kooeeja Zvejniekciemaa.

K Kristine Kristīne 02.03.2017

Mana mamma atradas pansionata Brize jau aptuveni gadu. No vadibas puses esmu katastroali vilusies. Tiesi ari finansu joma. Nauda no kontiem tiek panemta, pensija pa blatu parlikta uz pastu,par to netiek pazinots tuviniekiem, par to,ka cilvekam atdod vina pienakoso transporta kompensaciju tiek ietureti 15 euro. No Jura puses ciena prt tuviniekiem ir absoluta nulle, visaa interese tikai nauda. Paskaidrojumus par naudas izlietojumu un medikamentiem sniegt nevelas,labus vardus varu teikt tikai un vienigi par personalu, Rozenos satiktas sievites,kas tur stradaja bija loti jaukas. Par cilveku macinu vins rakajas takaa pa savejo , No mammas regulari ari tika panmta vinas bankas karte, ja aizkavejas pansionatam kads maksajums,ka ari par kjilu tika tureta vinas pase. nekada rehabilitacija tur nav un uz solito juru vasara reizi nedela neviens neved. Tikai un vienigi bizness!

J Juris M. 27.09.2017

Kristine K. sūdzības sarakstītījusi uz visām iespējamām iestādēm Latvijā. Tas nekas, ka pateicoties viņai izūtrupēja mātes māju, tas nekas ka viņa pie savām finanšu iespējām vēlas, lai par māti rūpējas sociālie dienesti. Ja dzīvo ES valstī , atskaites par ienākumiem nav jāsniedz

R RAkmentina 21.04.2018

Malacis, ka rakstija! Noteikti ne bez iemesla. Es arī apsveru domu rakstīt Tiesībsargam, jo atñemt pasi, bankas karti, invalīda apliecību nedrīkst. Visi higēnas līdzekłi jāpērk pa savu naudu! Medicīna ir nulles līmenī.

J Juris M. 23.04.2018

Juris M. Ja vispirms painteresētos, kā tas traktēts likumos, ko prasa datu aizsardzības regula, tad nepamatotas pretenzijas izpaliktu. Protams RAkmentina nav iepazinusies arī ar līguma punktiem, kā citādi tik nekompetenti spriedumi.

R RAkmentina 24.04.2018

Es lasu likumus un nekur nav rakstīts, ka pasi drīkst atņemt! Pats palasiet "Personu apliecinošu dokumentu likums": Kādi vēl man likumi jālasa?

J Juris M. 25.04.2018

RAkmentina ar viena likuma lasīšanu ir par maz. Varbūt tiksimies, izskaitļot anonīmo kļauzu rakstītājus nav nemaz tik sarežģīti. Nevajag domāt un ticēt, ka Velta K. ir objektīva savos spriedumos, ņemot vērā, ka pie mums nevar lietot alkaholu...

R RAkmentina 25.04.2018

Kas Jums liek domāt, ka tiks rakstīta sūdzība anonīmi? . Nevajag domāt un ticēt, ka Velta K. ir objektīva savos spriedumos, ņemot vērā, ka pie mums nevar lietot alkaholu... .(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), —

soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.