Brīvības 169 - Dzīvoklis

Dzīvojām kādu laiku dzīvoklī 20b, pēc adreses Brīvības 169. Maksājām skaidrā naudā (un tā bija mūsu kļūda, jo kad izbeidzās līgums, īpašniece lidija berga to nepagarināja, un pēc tam izlika mūsu mantas ārā, neatgrieza iemaksāto depozītu, teica, ka nekas nebija maksāts, un pierādījumu mums nebija, jo neskaitījām uz kontu, bet maksājām rokās, un ka lai sakām paldies ka neizsauca policiju, lai dabūtu mūs ārā. Nekad mūžam neīrējiet dzīvokļus šajā mājā! Pirmkārt, jūs apčakarēs un pazaudēsiet naudu un uzticību cilvēkiem pret kuriem bija godīgs un maksātspējīgs īrnieks. Otrkārt, dzīvokļi ir sū***, padzīvojot tajos, saproti, ka nenormāli rēķini par elektrību un gāzi (jo ir boileri, kas riktīgi patērē) , apkure ir dārga, remonts kāpņu telpās tika apsolīts vēl pie ievākšanas un par 2 gadiem tā arī netika sataisīts.
Vēl, kad dzīvojām - bija gadījums, kad no ārējās sienas atšķēlies smags kilogramīgais dekors un gandrīz nokrita gājējam uz galvas, un īpašniece noteikti izgrozījās, jo nekādi remonta darbi mājai tā arī netika veikti.
Šādos dzīvokļos dzīvot bīstami, jo ja krīt gabali no sienas, varbūt kādu dienu nokritis arī griesti dzīvokļos...
Ieva

D

R Ritvars 13.11.2019

Šo informāciju nododat VID. Paskaidroja ka ēst tur dzīvojuši un dzīvokļa ir niece nav slēgusi līgumu ar nodomu izvairīties no nodokļu maksas. Kaimiņi būs tam liecinieki kad jūs tur dzīvojāt. Pie kam ja ilgāku laika termiņu esat tur dzīvojuši dzīvokļa saimniece nevarēs pateikt ka jūs mnemaksajat utt, jo no viņas puses nav neviena iesnieguma nedz tiesā nedz arī policijā.
Var būt savu naudu neatgusiet, bet dzīvokļa saimniecei par cūcisko rīcību vismaz sataisīsiet problēmas.

R RXX 13.11.2019

Kā - nav pierādījumu? Jums taču bija noslēgts līgums, kurā noteikts depozīta apjoms! Vai nu jūs esat kaut kādi skolēni, vai te ir izlaista kādas svarīgas detalas... ?