www.sudzibas.lv brivi1.lv Interneta veikala āksti

brivi1.lv - Interneta veikala āksti

Stāstiņš būs garāks. brivi1.lv mājas lapā pasūtīju datoru, kurš uzrādīts esam noliktavā. Piezvanu, saka, ka darbinieks šodien man piezvanīs un sarunās par piegādi. Piezvana arī, bet saka, ka noliktavā datoru neesot. Jā, mājas lapā arī nerādot, ka esot. Paskatos vēlreiz, tomēr rāda, ka ir. Nju labi, būšot pēc nedēļas. Gaidu, nezvana. Piezvanu pati, pasaku savu vārdu - jā, jā Jūs esat pasūtījusi, bet nu nav vēl. Gaidiet, būs pēc nedēļas, zvanīsim. Paiet nedēļa, paskatos mājas lapā - visu laiku uzrāda, ka dators ir noliktavā. Zvanu pēc nedēļas - nu vēl nav gaidiet, būs pēc nedēļas. Paiet atkal nedēļa, paskatos atkal mājas lapā - dators ir noliktavā. Zvanu - nē, ar tādu vārdu neviens datoru nav pasūtījis, sakiet pasūtījuma numuru, citādi nevaru sameklēt. Saku, ka iepriekš jau trīs reizes darbinieks pēc vārda sameklēja manu pasūtījumu. Viņa man prasa, kā sauc to darbinieku, ar kuru es runājusi!!! Saku, ka nezinu, protams. Nu tad nevarot man palīdzēt. Sameklēju pasūtījuma apstiprinājumu e-pastā un zvanu atkal. Cits darbinieks saka - nu nevajag man zināt to jūsu pasūtījuma numuru, tā datora mums nav. Jautāju kāpēc, lai apskata manu pasūtījumu. Viņš saka - tas pasūtījums ir tiks vecs, mēs tādus nesaglabājam. Sūtiet par jaunu, pēc nedēļas piegādāsim. Paldies, ja pietika laika izlasīt manu stāstiņu un ceru, ka nekad neko nepasūtīsiet šai interneta veikalā!

H horta 09.08.2010

nu zinot internetveikalu specifiku..
es no viņiem pirku ledusskapi pagājušomēnesi, arī nācās mazliet pagaidīt, kontaktālruņi bija..
mani serviss kopumā apmierināja.
tīri simpātisks šoferīts:))

H horta 09.08.2010

ā, paga, bet mans veikals bija brivi.lv (bez 1)

J JurisJuris 15.09.2010

Pasūtiju preci, tajā pašā dienā zvanija, ka nakošajā dienā var saņēmt. Aizgāju uz viņu būdu, darbiniece aizgāja uz citu istabu, laikam pakaļ prece un atnāk tukšām rokām. Kaut kam piezvana un izradās, ka šoferis esot aizmirsis! Ļoti šaubos, ka viņiem pasūtijumu ir tik daudz, ka varētu kaut ko aizmirst. Un tieši pirms manis bija identisks variants manējam. Neiesaku nevienam tur kaut ko pasūtīt!

P pirozok 16.06.2011

Cilveki doma, ka veikalos strada roboti. Tur strada tadi pasi cilveki ka Jus. Un gadas visadas situacijas. Loti daudz atkarigs no noliktavas. Interneta veikala netur preces sev ofisa. Maija rakstija ka prece radas ka ir noliktava. Jus domajat ka tut automatiska kada sistema? Ne tur sez parasti cilveki, kas visu to aizpilda un atnem loti daudz laika, lai kadu vienu preci vienmer tur labot ir vina vai nav. Ja vinas nebus pavisam tad to izdzeses no majas lapas, bet kamer piegadatajs saka ka vina bus pec kada laika, tad ludzu uzgaidiet.