BRILLIANTCIGS.com SIA Baltixs - Krāpnieki

Kompānija SIA Baltixs, kas nodarbojas ar elektronisko cigarešu tirzniecību BRILLIANT nav nekas vairāk kā krāpnieki. Kad es iegādājos šo cigareti, jau pirmajā dienā bija problēmas un nācās braukt uz Rīgu samainīt.

Visu viņu pārdod neoficiāli, nekad neesmu saņēmis ne čeku ne kādu citu apstiprinājumu. Tas nozīmē, ka viņi ir nodokļu nemaksātāji.

Lai šī cigarete strādātu ir jāmaina kārtridži, un tikai vienu reizi esmu saņēmis savus kartridžus un atkal bez nekāda čeka. Nauda pat bija jāpārskaita uz privātpersonas konta - Roberta Finstera, nevis uz uzņēmumu. Tas ir mazliet dīvaini!

Kā arī Pētot citas elektroniskās cigaretes atradu internetā šādu kompāniju http://www.blucigs.com/ Viņi jau ir veca kompānija un tas liecina ka Brilliantcigs.com nav nekas vairāk kā negodīgi tirgotāji un citu kompānijas web lapu zaģļi.

E

Z zarinsjanka 06.03.2011

Es neprasu palīdzību, tikai ieteikumus par elektronisko cigarešu veidiem, cenām, kvalitāti. Nu tā sakot par plusiem un mīnusiem.
Tagad atcerējos, ka kautko līdzīgu redzēju tepat blakus Sky @ more. Jāpačolē kādas tur cenas.

T ToZarinsjanka 06.03.2011

Un pie vienas reizes pameklē sev piepūšamo sievieti, būs pilns komplekts!

A Atmetu... 09.03.2011

E ciga nav domāta atmešanai.Varbūt" nedaudz" uzlabot veselību;)Cik nu ar nikotīnu TO var izdarīt..
Darva un vēl visādi sūdi...Kad tu dodies dusēt un jūti kā sēc tava elpa.. ir laiks aizdomāties..Jā un smird arī.
6 mēnešus mutē neņemu:)Atmetu ar aptiekās pieejama medikamenta palīdzību(ne plāksteri, ne čivenes).
Katram pašam galvā TĀ problēma..Man laikam iedarbojās kolēģu pozitīvais piemērs+tabletes.Nevaru apgalvot ka jūtos perfekti..svars drusku pieauga bet lepns esmu točno..'TURĒŠOS..

T ToAtmetu 09.03.2011

Turies, brāli!Pirmie divi gadi būs grūtāki, ja izturēsi, nebūs problēmu.Galvenais, lietojot alkoholu, neļaujies izprovocēties, bet vislabāk ierobežot alkoholu arī.

A Atmetu... 09.03.2011

Paldies Bračka, paldies .Nu nav viegli arī ar šmigu..lietoju.Bet "pasākumos "rokas nedreb lai izrautu ļuļķi kādam no mutes(..eu iedod uzvilkt..)Varu stāvet blakus un ostīt. It kā vairs nesacēļās uz to.. Bet velniņš vēl sēž uz pleca ...jūtu..

T ToAtmetu 09.03.2011

Tu esi uz pareizā ceļa.Turies, un tikai neļaujies izprovocēties.Zinu, kā tas ir-roka pati stiepjas, un vajag milzīga spēka, lai to savaldītu.Lai Tev veicas!

A Atmetu... 09.03.2011

Paldies, paldies .Prieks ka Tu zini kā tas ir kad pastiepjas...Ja jutīšos sūdīgi rakstīšu"ļičkā" a pārējie...Turamies un ja nav nepieciešams - nekrītam kārdinājumā..!

T ToAtmetu 09.03.2011

Paldies, lai Tev veicas!Turēsimies kopā!