www.sudzibas.lv Brigita Brūvere Skolotāja kurai neinteresē skolnieku drošība

Brigita Brūvere - Skolotāja kurai neinteresē skolnieku drošība

Es gribētu pasturpinat so ta saukti Brigitas Brūveres karjeras izmeklēšanas lietu. Esmu lasījusi līdz šim 2 sūdzības par viņu, kuras īstenībā ir patiesas. Bet mani šokē komentāri kas tiek pie tiem rakstiem pievienoti. Tāpēc gribu nedaudz pastiprināt un vairāk pastāstīt kāpēc personīgi neesmu pret šim sūdzībām. Pati arī esmu mācījusies pie viņas un tas bija vienkāršas šausmas. Viņai par darba drošību eksperimentu laikā ka arī laika kad to nav ir šokējoša. Viņa ir dusmas nejauši (es ta domaju) apgāzusi skābi, vai kādu citu ķimikāliju(paldies dievam vēl nevienam ko pazīstu virsu). Ja kādu interesē ka tad viņai dusmas ir izteikta roku metasana. Kā arī esmu dzirdējusi no citām personām, ka stundu laikā viņiem uz galda atradās izlieti šķidrumu, par kuriem Brigitas kundze nelikas ne zini. Tāpēc gribu piebilst ka cilvēkiem komentāros būtu jāpadomā, ka si kundze nav nemaz tik nevainiga ka jums šķiet.

Su

Su Sudzibu queеn 02.11.2018

Es pilnīgi piekrītu

Be Bez_vārda 02.11.2018

Jùs vispār esat nornāla? Ne pirmo reizi jau esmu jūs ievērojusi.

An Anonīmā persona 02.11.2018

Viņa ir,bet Brigita Brūvere nav normāla

Su Sudzibu queen 02.11.2018

Brigita Bruvere ir pasaules izņēmums.

Mo MohawkUshanka 03.11.2018

Jau atkal cilvēks pats sev piekrīt...

Sk Skolēns 1000 03.11.2018

Nezinu, ka jums, bet es uzskatu, ka Brūvere ir viena no labākajam skolotājam r6vsk, viņa ļoti labi māca un ir superīga skolotāja, ja tu klasē uzvedies normāli un tiešam mācies, un pildi uzdevumus, tad viņa izsturēsies normāli.

An Anonīmā persona 03.11.2018

Viņai ir personības dubultošanās vai kā,jo citur viņa nav nemaz tik laba skolotāja,daudzas reizes viņas uzvedības dēļ ir nācies saukt palīgā audzinātāju.

Sk Skolēns 1000 03.11.2018

Viss atkarīgs no paša,ja tu izsturies sakarīgi, pret tevi izsturēsies sakarīgi.

Ma Marta Nikitenko 17.05.2019

Nepiekrītu. Skolēni bieži paši ir vainīgi. Skolotāja aizrādijumus skolēni neņem vēraa un tā pat ākstās. Pati mācos pie šīs skolotājas. Strādā brīnišķīgi.