Briežu dārzs Mežsētas - slikts serviss, meli

Devāmies ar ģimeni atpūtā uz Gulbeni. Sazvanījāmies ar briežu dārzu Mežsētas par apmeklējumu uz tel. 29104212, pacēla sieviete un informēja, ka izņēmuma kārtā varam apmeklēt viņu saimniecību pēc 1.5h, jo tad ir ieplānota vēl vienas ģimenes ekskursija. Laiks mūs apmierināja, jo ceļā vēl bija jāpavada 25km. Nonākot galā 10min ātrāk zvanījām pie briežu dārza ieejas vēlreiz u sazvanīto nr, taču rezultātā pēc 15min zvanīšanās tā arī nesaņēmām atbildi uz zvanu. Zvanījām uz otru publicēto telefona nr - tas bija izslēgts. Devāmies atpakaļ liekos 25km. Kopumā nobraukti lieki 50km, nelaimīgs bērns, jo apsolītos briežus neredzējam pat no tāluma un ļoti liels sarūgtinājums par nekaunīgo briežu dārza attieksmi pret saviem viesiem. Nevienam neiesakam šo saimniecību!