www.sudzibas.lv bremžu eļļa pārdevējs iedēva nepareizu eļlu!

bremžu eļļa - pārdevējs iedēva nepareizu eļlu!

Pirms mēneša sanāca diezgan padārgs negadījums, biju spiesta prasīt palīdzību Saldus Statoila jo bija iztecējusi bremžu eļļa, tā kā esmu sieviete un nezināju vai ir kāda atšķirība starp mehānisko kārbu un automātu tad pārdevējas pasauca Statoil darbinieku un viņš man pateica, kura tieši eļļa vajadzīga automātiskās kārbas bremzēm, protams, nopirku tieši to, kuru man ieteica! Diemžēl pašlaik mašīna atrodas servisā un vēl nav zinām, kāds būs rezultāts jo izrādījās, ka tā eļļa bija domāta kārbai nevis bremzēm nu tad rezultāts sanāca nepatīkams, mašīnu jālabo un vēl nav zinām cik tālu tā ir sabojāta, nenoliegšu, ka tas nemaksās lēti! Žēl, ka tik pazīstama firma izvēlas nekvalificētus darbiniekus, ja jau darbinieks nebija pārliecināts, tad vismaz varēja ieteikt tuvāko servisu! Nu nepatīkami un ļoti padārgi tagad sanāk remonts!

J

V Vilnis 26.05.2010

Kas ir automātiskās kārbas bremzes?
Njā, ko tik sievietes neizgudro...
Ja, nezini, kas vajazdīgs, tad labāk nelien iekšā un Statoil darbiniekam arī nav jābūt nez kādam mehāniķim ar augstāko mehāniķa izglītību.Ja tu tik stulbi noformulē savu '' negadījumu'', tad es arī nevarētu neko tev palīdzēt, kā lai es piemēram zinu vai tev problēmas ar bremzēm vai kārbu.

L Lauris 26.05.2010

Pilnigi piekritu, Statoil darbinieki tev nav auto mehanikji, lai vinjiem butu jazin par tavu braucosho miskasti.

G gatis 26.05.2010

Automātiskās kārbas bremzes? ha ha ha

I Inokentijs 27.05.2010

Pilnīgs sviests ! Laikam blondīne ?
Tagad zināšu, ja nestrādā bremzes tad jālej kārbā eļļa !

I Igors 27.05.2010

SUPERBLONDUMS ! ! !

D dita 27.05.2010

Kā nav kauna vainot DEGVIELAS uzpildes darbinieku savā nezināšanā! Ja pati neko nezini par auto, tad brauc vai zvani servisa puišiem!
Tas nozīmē, ka Rimi kasierēm jāzin vispasaules ēdienu receptes, lai varētu konsultēt pircējus par pareizajām sastāvdaļām! :))

O oo0oo 27.05.2010

В основном это продукты переработки нефти — смазочные масла, гидравлические масла, индустриальные масла и т. д. В последнее время разработаны синтетические вещества (полиальфаолефины, гликоли, алкибензолы, силиконы, сложные эфиры, их смеси и др. продукты), предназначенные для выполнения соответствующей роли, их по традиции также называют «маслами», от английского слова oil — нефть, масло. Все минеральные масла легче воды, почти не растворяются в ней поэтому обладают свойством держаться на поверхности воды, препятствуя естественной аэрации, что нередко вызывает экологические проблемы (отходы нефтеперегонных заводов, при авариях танкеров, разливах возле бензозаправок и др.).