www.sudzibas.lv BREM Nekustamā Īpašuma birojs Slikts serviss, melošana, drausmīga attieksme

BREM Nekustamā Īpašuma birojs - Slikts serviss, melošana, drausmīga attieksme

Nevienam neiesaku īrēt dzīvokli Alberta ielā 11. Saskāros ar mākleri vārdā Oskars - nepatīkams cilvēks. Mēģināja iesmērēt dzīvokli kurā ir pelejūms, nebija pilnīgi nekas ne siltā ūdens boileris, pat izlietnes nebija. Pluss kur vienā no istabām otrā stāva grīda ir iebrukusi pirmajā stāvā. Un šādu dzīvokli piedāvāja ģimenei ar bērnu!
Uz jautājumu vai istaba ar iebrukušajiem griestiem tiks remontēta atbilde bija nē - tātad ja kādam stāsta ko citu neticat! vai netek lietus ūdens iekšā - nē netekot! Par laimi man bija tā laime pārliecināties par pretējo pirms bijām ievākušies!
Par to dzīvokli kas reāli pēc būtības ir neapdzīvojams gribēja 300 eur mēnesī + komunālos un pie ievākšanās vēl drošības naudu 30 eur!
Par laimi nenoslēdzu līgumu! Neticiet nevienam viņa vārdam, lišķīgs melis! viņa galvenais mērķis kādam tik iesmērēt!

Dainis 19.10.2017

Šādi tirgoņi grauj visu nozari, tādiem drīzāk tunelī zeķubikses tirgot!

D džulene 19.10.2017

Džulene. Brem darbinieks Oskars Golde ir negodprātīgs cilvēks, kas nepilda savus solījumus.Arī mūs pirms pieciem gadiem apkrāpa. Neiesaku vispār saistīties ar Brem. Viņus interesē tikai naudas iekasēšana.