www.sudzibas.lv Brem Aleksandrs Meiksans

Brem - Aleksandrs Meiksans

SIA Brem namu apsaimniekošana, kas pārvalda ēku Brivibas gatve 209 ir sliktākas kvalitātes pakalpojumu sniedzēji kādi namu apsaimniekošanas joma redzēti. Šajā ēka regulāri koplietošanas telpas (kāpņu telpas) nav elektrība, atkritumi netiek izvesti, rītos un vakaros nav siltais ūdens, ari apsaimniekotāja elektriķis regulāri atrodas alkohola reibuma un nepilda savus pienākumus (ir dzirdēts, ka elektrība tiek "zagta" pat no dzīvokļiem, t.i. pieslēdzas pie citiem skaitītajiem), tāpat apsaimniekotāja pilnvarota persona Aleksandrs Meikšāns par ēkas iedzīvotāju sūdzībām neliekas ne zinis. Nepārtraukti tiek melots, ka problēmas tiks risinātas, bet nekas netiek darīts. Iesaku izvairīties no NĪ, ja to pārvalda SIA BREM.