Brauc arī tu SIA - autotirdzniecība

SIA Brauc arī tu - krāpnieku iestatījums. Sevišķi Agris - melis, apvārdotājs un naudas izkrāpējs. Esiet vērīgi un neticiet nevienam vārdam. Sastāsta, ka ieguldīta naudu un veikts remonts, bet patiesībā tirgo lēti dabūtus lūžņus par dubultu cenu.

D dzintars 06.11.2010

2010.g.16.aprili auto tirzniecibas vieta sia /brauc ari tu/abi ar sievu velejamies apskatit kadu letu vieglo automasinu wv golf.sia stādījās priekšā vadītājs AGRIS unlaipni rādīja dažādus auto, apsolīja tieši tādu kā mēs būtu vēlējušies un lika iemaksāt 100.latus par tāda auto atdzišanu no Smiltenes uz Gulbeni kur ja būsim apmierināti varēs pārreģistrēt CSDD Gulbenē, jo esot draudzene kura dzīvojot Gulbenē.Tā nu pagājis vairāk kā pus gads, Agris neatbildēja uz maniem tel. zvaniem bet sieva kad piezvanīja no cita tel. tad izdevās sazvanīt, Agris visādi atrunājās, bet kad teicu ka ziņošu medijiem viņš pateica/ja draudi sveiki/
Uzticēdamies Agra kā SIA vadītājam uz goda vārda 100. ls.iemaksāju pretī nesaņemot dokumentu, tagad viņš šo naudu man pensionāram un sievai 3.gr.invalīdei neatdod.
Ja mēneša laikā nauda netiks atgriesta ziņošu TV, MEDIJIEM UN JAUNĀS VALDĪBAS ATTIECĪGĀS NOZARES MINISTRAM.

D dzintars 06.12.2010

CIEN.SIA BRAUC ARI TU, GAIDU SAVU NAUDU ATGRIEŽAM MAN KĀ TIKAT SOLIJUŠI TELEFONSARUNĀ.CERU KA LĪDZ 15.DEC. MANU NAUDU PĀRSŪTĪSAT MAN, UN NEBŪS JĀLŪDZ PALĪDZĪBA MEDIJIEM.PARASTI ATVENTES LAIKĀ CILVĒKU STARPĀ NAIDOTIES NEIEDERAS.AR CIEŅU TAI KUNDZEI KURA MAN ZVANĪJA .

D dzintars 17.12.2010

Es gaidu cien./brauc ari tu/un ceru ka vēl šajā gadā izpildīsat man doto solījumu.

D dzintars 13.01.2011

Novembrī un decembrī mans rakstītais komentārs par sia brauc ari tu kā sūdzība un nesaprašanās ir atrisināta savstarpēji izanalizējot notikušo gadijumu.Lūdzu portāla administrāciju izņemt šo manu komentāru, bet kā redzu, tas netiek darīts tad šajā komentārā to passkaidroju, ka domstarpības ir atrisinātas, ir bijis abpusējs pārpratums.
Dzintars.

D dzintars 19.01.2011

Lūdzu turiet un izpildiet solījumu.

D dzintars 29.01.2011

līdz 29.janvārim no sia brauc ari tu svinīgi apsolītais netiek izpildīts.Nedaudz dienas vēl pagaidīšu.

D dzintars 19.02.2011

Sūdzības .lv lūdzu izņemiet manas sūdzības par SIA BRAUC ARI TU jo nesaprašanās starp mani un SIA ir atrisināta.Pats izņemt nemāku no interneta.Kļūdījušies bijām abi norunātā saprašanā.

Z Zinaida 19.02.2011

Ja predlagaju novij vid uslug-edem vmeste, ceni dogovorjonnie.