Boulings cash - krāpnieks

Sveiki.

Nenoturējos, tādēļ vēlējos pateikt par "Boulingu Cash" kurš atrodās Jelgavā - Akadēmijas ielā 21. Tie kuri vēlas nepatīkamus piedzīvojumus, varat droši soļot tajā virzienā. Mēs ar draugiem garāmbraucot ieceļojuši Jelgavā - (6 cilvēki) iepriekš rezervējuši 2 celiņus boulinga dārgākajā laikā (sestdienā) pasūtot ēdienu un dzērienus par aptuveni 80Ls rēķinam kopā bez boulinga cenas, tad finišā mūs sagaidīja salūzuši celiņi - VIENKĀRŠI NEDARBOJĀS. Apkalpošana ir OK, viesmīles strādāja labi, bet jutās vājprātā vainīgas par to BARDAKU. Bet kas mūs pārsteidza līdz ārprāta niknumam, kad vēlējāmies cilvēciski apjautāties par iespēju aprunāties ar šīs iestādes direktoriņu (OSKARS BĒRZIŅŠ - Cash boulings direktors), tad šis īpatnis patiešam pēc 4 aicinājumiem tomēr atsaucās. Kad mēs jautājām ka braucām arī tomēr uzspēlēt boulingu - (jo paēst Jelgavā tāpat var atrast vietas) tad šis šmurgulis klajā tekstā pateica ka viņam viss esot Po.... un varat savu rezervāciju iebāzt kur. Te gan jāsaka, ka saruna no mūsu puses nebija paaugstinātā tonī, nebijām lecīgi, vienkārši sapratām ka šis īpatnis Oskars Bērziņš ir šāda "servisa vadonis" un nevēlas vispār ko labot, uzlabot vai paskaidrot. Tad nu saprotu, ka šāds tirliņš nevar būt īpašnieks, tad tieši gribētos griezties pie naudas devējiem, varbūt šo personu atsijājiet pēc iespējas ātrāk, jo šāda darbošanās šo CASH nogremdēs ātrāk nekā aizbergs Titāniku.

T