www.sudzibas.lv Bossiks vienveidiga programma

Bossiks - vienveidiga programma

Bossiks,ir benu izklaides un izpriecas parks,kura ari var atzimet bernu jubilejas vai kadas citas svinibas! Bet programma ir vienveidiga, un piekritisiet ,ka 2-3 reizes maksat pa 50ls par vienu un to pasu uzstasanas numuru jus negribesiet, un bernam ari tas nepatik.... Ja jau vareja atvert so centru tad ari numurus jaunus domajiet,ne tikai naudu plewat!!!

J [email protected] 31.07.2012

Piekrītu

A Aiga Ceple 07.12.2013

Viniem manuprat ir par maz darbinieku. Pasutijam edienu, kamer berni spelejas, bet pec10min atnak un saka, ka izveletais ediens nav, lai izvelamies citu. Labi, izvelamies citu, bet to nacas gaidit 1stundu 10min. Berniem jau laiks bija beidzies, kadediens vel nebija. Visu laiku meitene skraidija apkart, 2 banketi un vel parasti apmekletaji, bet tikai viena darbiniece, kas apkalpo.