www.sudzibas.lv Boot.lv Draudu vēstules

Boot.lv Administrācija - Draudu vēstules

Pāris dienas atpakaļ rokās nonāca vecs dators, kuram nestrādāja video karte. Atradu forumu, kur var uzdot jautājumu par līdzīgām problēmām.. Viena lietotāja atbilde bija vērsta uz personīgo apvainojumu tāpēc iesniedzu pie atbildes sūdzību. Izrādās, ka sūdzību izskata pats admins. Uz pastu atnāca pilnīgi vai draudu vēstules.

admin: drunk_lizard
Jums ir neatbilstošas smadzenes galvā.
pasūdzies vēl, mhhhh
****
khmm... paklau, kokpauri!
tev tiešām nepielec, ka tavus sļupstus izskatu es?
vēl viens tamlīdzīgs mēslojuma gadījums būs tev pēdējais.

W Will I`am 10.03.2016

Man ta sak šķist ka viņš pats varetu but krolis...

creizi.....!

A Armandss 13.03.2016

Un kas talaak?:D Tev tajaa forumaa naudu novilka par registraciju, vai kaa?:) Nepatiik forums - izdzesies un dziivo taalaak. Tiesaa veel iesuudzi, ne? :D

A agris98 14.03.2016

Adrese ir publiski pieejama tāpēc arī saita administrācijai vai moderatoriem jāuzvedas kā pieaugšajiem nevis bērniem.

R RaimisN 14.03.2016

Redzot, kāds autors ir idiņš un sūdzambībele, pilnībā pareizi vien tur administrācija rīkojas - tādus kā autoru tikai uz draugiem.lv vai līdzīgu pajoliņu sanākšanas vietu. Turklāt tajā forumā vairākus gadus aktīvi darbojoties ir skaidrs, ka lizards tur ir viens no pieredzējušākajiem un gudrākajiem biedriem, un, jā nudien, viņam ir alerģija pret tādiem nelgāk kā autors, to pats esmu uz savas ādas piedzīvojis. Īsāk sakot - lasīt Armanda augstāk sacīto - vācies tur, kur tādus kā tevi appuišo un lutina.

Dmitry Resnais 25.03.2016

Sēž tur forumos tādi 'gudrīši admini' kuri aimirst ka visi jau nav spečuki. Lielāka daļa ir 'čaiņiki' priekš kuriem ta arī tie forumi pārsvarā ir domāti. Un tādam "adminam" ta arī būtu jābūt pacietīgam un jāapgaismo tā 'čaiņika' tukšo galvu. Es nemaz nerunāšu par apvainošanu un izsmiešanu, nah,_,_ tad tāds forums vajadzīgs. Ziepēs tādus....

V Valdis222 05.12.2016

e

V Valdis222 05.12.2016

tieši tā, es pajautāju problēmu, kā to atrisināt precizāk- mani noliek no galvas līdz kājām, nezinot manus apstākļus un situāciju, ja nezinu- vēršos pēc palidzibas!
drunk lizard- bija viensno galvenajiem negacijas vairotājiem!!!
Pēc tam -adminstrācija sāka man tur kaut ko bloķēt, izteikt bridinājumus u.t.t., vel pateica- ka lai tinos un nekad nerādos!

NORMĀLI? :)

dzivē iedotu pa seju, ja protams tā nebūtu vecene!