www.sudzibas.lv Boomtime.lv Оскорбление администрации сайта.

Boomtime.lv - Оскорбление администрации сайта.

Шлюшка, тебе уже мерещатся сообщения про минет за 5 л.с.))

Тебе столько не дадут не надейся

Администрация портала . вот так мне ответили именно администрация ,фото прилагается к данному тексту !

I

Nandia 24.09.2013

Nu ko var muldēt tik tizli, stulbi un muļķīgi?!?!? INTA 999- a tu neesi domājusi, ka tevi muļķo kāds tirliņš, kurš sevi uzdod par Administratoru? Kopš kura laika Administrācija vienkārši čato ar saviem klientiem? Nu un kur tad screen's ar to saraksti?
--- paskaties tajā saita kontaktos, 100% tur ir kāds viens konkrēts Adminu mails vai profils un VISS. Visi citi ir 'gudrīši', kas par tiem izliekas un krāpj naudu vai ko citu no klientiem.
--- Nu tak ieslēdziet tās smadzenes un saprotiet, ka neesat zvaigzne, lai tagad Admini ņemtu ar jums un čatotu. Blin, bērnudārza līmenis kaut kāds un tad te sēž un stāsta melus un muļķibas.
Un vispār vai tāds boomtime.lv vēl pastāv? Es domāju, ka visi tie sīkuļi jau s3n noklapēti kā blaktis...