www.sudzibas.lv BonPrix neatgriež naudu par precēm

Bonprix - neatgriež naudu par precēm

Bonprix klientu serviss atbaidošs, nauda par atpakaļsūtītām precēm netiek atgriezta. Gadījumā, ja ir vēlme ko pasūtīt, iesaku apbruņoties ar lielu pacietību, jo preces ir jāgaida nesamērīgi ilgi un krāt visus dokumentus par preču saņemšanu, atpakaļsūtīšanu un veiktajiem maksājumiem.
Tā kā pasūtījumi tiek izpildīti nesamērīgi ilgi, sūtījumos tiek saliktas preces no dažādiem pasūtījumiem, tādējādi, kas ir iekšā konkrētajā sūtījumā, ir liels noslēpums arī pašam Bonprix. Šādā bardakā, ja rūpīgi ilgā laika posmā netiek glabāti sūtījumus/maksājumus apstiprinoši dokumenti, pazūd arī naudiņa. Un tas nav atsevišķos gadījumos, tā ir sistēma.

I Inga289 09.09.2013

Nauda tiek atgriezta mēneša laikā.Esmu Bonprix kliente jau vairākus gadus. Naudu vienmēr par atpakaļ nosūtītu preci ir atdota, kā jau minēju, mēneša laikā. Jā, tas ir tiesa, ka mēnesi ir jāgaida, kamēr pasūtījums tiek piegādāts, bet tas jau ir atrunāts līgumā. Ir prece ar ilgāku piegādes laiku, to var aplūkot pasūtīšanas laikā. Nav jau spiesta lieta pasūtīt no šī kataloga, kaut gan mani apmierina gan cena, gan kvalitāte.