www.sudzibas.lv BonPrix Patstāvīgi manā vārdā veic pasūtījumus savā katalogā

Bon Prix - Patstāvīgi manā vārdā veic pasūtījumus savā katalogā

Man bija atsūtīts reiķins no Bon prix uz 100 eiro caur pastu. Svārki, bikses, džemperis, pat uz izmēri līdzigo manējam. Bet es biju šokā, jo neko nebiju pasutījusi un mani tuvie cilvēki arī. Es piezvanīju pa informācijas tālruni un uz mani nelaipnā tonī uzbrauca par to, ka es pasūtu un tagad atsakos un negribu maksāt. Sākumā es centījos runāt mierīgā balsī un izskaidort, ka neko nebiju sutījusi. Tad operators mani salidzināja ar vecenīti, kura pasūtīja un par to aizmirsa. Atmiņa slikta man 25 gados. Vēl man bija peteikts ka pasūtījums bija uztaisīts caur pastu, bija atsutīta no manas adreses ar manu rokrakstu no mana žurnāla pasūtījuma lapa. Es viņai pateicu, ka tagad turu žurnālu rokās un lapa ir vesela un žurnāla iekšā. Prasīju lai viņa man atsūtīja to kopiju, atbilde bija negatīva. Kad es jau trešo reizi mēģināju pierādīt ka tas nebija mans pasūtījums, šeit viņai bija kļūda pateikt man par to, ka pat izmērs ir manējais. Tad viss es saprotu, ka viņi paši to visu taisa, un varbūt kāda vecenīte ari to nopirks. Biju liela šokā un atsakos no žurnala, ka arī no Otto, neskatoties uz to ka biju diezgan biežs klients, bet tāda attieksme nav piemērota. Kliegt, apsaukt, pazeminot. Ja viņi netūras par saviem klientiem, viņu darīšanas. Ja viņa man būtu teikusi par kļūdu un atvainošanu-es pat neko nepadomātu sliktu.

O