www.sudzibas.lv Bonava Slikts serviss

Bonava - Slikts serviss

Iegādājāmies dzīvokli Mazā Robežu iela, esam tik nelaimīgi. Logi pludo, mitrums dzīvoklī 80.
Grīdu mums tagad maina, bet saprotam, ka tas neko nemainīs. Jo kā gan mitrums pazudīs. Ieteica, nopirkt mitruma savācēju, bet vai tas ir normāli? Neiesaku pirkt no Bonavas dzīvokli, cīnīsieties ar mitrumu un pelējumu. Esam neizsakāmi bēdīgi.

09.01.2024

Atbilde no Bonava Latvija Pārstāvja atbilde 10.01.2024

Sveicināti,

Lai mēs varētu izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu, lūdzam nosūtīt detalizētāku informāciju un dzīvokļa adresi uz [email protected].

Papildināts Emma 11.01.2024

Atbilde un Bonava komentāru -
Jūs ļoti labi zinat, ka Mazā Robežu ielā jau cik daudziem nomainijāt grīdas un zinat kuriem dzīvokļiem ir problēmas.

E

G Gggg24 09.01.2024

Vai jums nav līgumā ar Bonava teikts, ka, atrodot defektus pusgada laikā, varat atteikties no līguma?