www.sudzibas.lv Bonava Slikts serviss

Bonava - Slikts serviss

Vai esat kādreiz dzirdējuši, ka mitrums dzīvoklī ( 90 ) ir Jūsu vainas dēļ, jo jūs netaisat vaļā softus?
nu tad nopērciet dzīvokli pie Bonavas.

Kamēr neesat nopirkuši dzīvokli medus maize. Pēc tam ir vienkārši šausmas.

Garantijas remonts - vispār neiesaku pirkt dzīvokli pie viņiem. Esam nopirkuši dzīvokli un nelaimīgāki nevaram būt. Logi tek, reāli tek ūdens no logiem katru dienu 2x dienā ir jāslauka. Pelē viss ap logiem un ap grieztiem!

un kāda ir atbilde? Jūs paši esar vainīgi, jo nevēdinat.

Grīda jau ievācoties mājā krakšķēja uz ko atteica maiņu, jo mēs taču nevēdinam un esam paši vainīgi.

Vai esat kādreiz dzirdējuši vai redzējuši, ka garantijas speciālists atnākot labot piemēram plaisas groeztos, sabojā jūsu personiskās mēbeles vai kādu citu sienu? ja nēesat tad nopērciet dzīvokli pie Bonavas.

Absurds nevis kompānija. un Jūs sakat, ka pirmajā vietā ir klients?
NĒ! PIRMAJĀ VIETĀ ESAT JŪS PAŠI!

nevienam neiesaku pirkt dzīvokli, it īpaši Dreiliņos, kur mājas tiek uzbūvētas tik ātri, ka nespēj izžūt un visās ir mitrums. Taagad jaunajā projektā Mazā Robežu iela - tiek mainītas cilvēkiem grīdas, jo ir mitrums un krakšķ. Bet mums? mums atteica, jo mēs taču nevēdinam.

Vēmiens nāk no šīs kompānijas. Cik daudz laika ir paterēts ar viņiem karojot, gan pa garabntijas remontu - kuru piesaki un sāc saņemt kaut ko tikai pēc ilga laika un lūdzotties, katru reizi.

09.01.2024

Atbilde no Bonava Latvija Pārstāvja atbilde 10.01.2024

Sveicināti,

Lai mēs varētu izvērtēt situāciju un rast piemērotāko risinājumu, lūdzam nosūtīt detalizētāku informāciju un dzīvokļa adresi uz [email protected].

G Gonzo23 09.01.2024

Varat pievērsties tropisko augu audzēšanai