www.sudzibas.lv Bomber Pizza Piegāde - 4 stundas?!

Bomber Pizza - Piegāde - 4 stundas?!

Iegādājos kuponus un nolēmu pasūtīt 2 picas ar piegādi. Pasūtījums tika veikts plkst. 12.30. Kad no picām nebija ne ziņas, ne miņas līdz 14.30, zvanīju uz picēriju, kur man pavēstīja, ka piegādes mašīna esot saplīsusi, un manu pasūtījumu varēšot piegādāt tikai uz 16.30. Diez, kāds būtu papūlējies mani par to informēt, ja nebūtu zvanījusi pati??

A AK79 17.01.2014

Vai picu atveda pus5 un vai bija silta?

S Suse 17.01.2014

Picas atveda plkst. 18.10, ledusaukstas, bez neviena atvainošanās vārda. Man nepienākoties arī parastie bonusiņi, ko tādos gadījumos sevi cienošas picērijas piešķir (nu, tur koliņa vai atlaidīte nākamajam pirkumam), jo picas esot pirktas uz kuponiem!!! Lūk, tā. Domājiet paši, vai tie pāris eiro, ko ietaupīsiet uz kuponiem, atsvers nervus, ko sabojāsiet, domājot, VAI, KAD un kādā stāvoklī saņemsiet iepriekšnopirkto preci.