www.sudzibas.lv Bolt Ford Focus NJ-5081 Nesaprot un nerunā latviešu valodā. Ignorē klienta lūgumu.

Bolt Ford Focus NJ-5081 - Nesaprot un nerunā latviešu valodā. Ignorē klienta lūgumu.

Taksists nerunā latviski un nesaprot latviski neviena vārda. Ignorē klienta lūgumu izslēgt krievu mūziku, kas tiek atskaņota brauciena laikā. Par taksista kļūdu, piebraucot pie nepareizas adreses (es biju spīdēta gaidīt 15min. , pēc tam, kad saņēmu arrive paziņojumu) , tika nepamatoti piemērota soda nauda manam rēķinam.

I

B Bababababas 29.04.2024

Об этом нужно сообщать в поддержку. И к чему акцент касательно музыки?

J Jureta 30.04.2024

Tas ir pakalpojums, par ko maksā klients. Tad klientam ir tiesības izvēlēties, kādā atmosfērā tas grib braukt. Tikpat labi klients vispār var vēlēties braukt klusumā. Neba takša vadītājs tāpat vien pabraukājas un stap citu uzņem savā auto cilvēku, kas nemaksā par braucienu. Ja kāds kādu vizina bez maksas, tad, protams, viņa izvēle.

A anse22 30.04.2024

Karteja neapmierinata naciste kurai vis nepatik, :)))))) iegadajies savu auto un klausies Latvijas radio 2!
Protams ar tadu cuku vaditajs nevelejas runat, es ari ar tadam nerunaju ne Latviski ne Krieviski, ar cuku jaruna viņas valoda :))))))

O oIo 30.04.2024

Cik tev maksā par šādiem ierakstiem? Uz policiju jau esi gājis sniegt paskaidrojumus?