Bolderājas ginekologs Buhanko - Rupja attieksme

Devos vizītē pie ginekologa Tatjanas Buhaņko Bolderājas poliklīnikā un jāpiebilst, ka iepriekš biju bijusi pie Braves tajā pašā poliklīnikā, bet nevēlējos pie Braves ārstēties, jo vinja vispār nerunā latviešu valodā.
Vizīte pie Buhaņko sākās ar drausmīgiem uzbraucieniem, ka mainu te ārstus, kā arī aiz katra mana vārda sekoja atruna par manas diagnozes nopienību. Kad jautāju par kompensējamiem medikamentiem, tad vispār iekarsa, ka es nekādi nevaru pierādīt savu asinjošanu. Jāpiebilst, ka man ir liekais svars, ar kuru cīnos, bet veselības dēlj neizdodas normalizēt. Pieliekot rokas pie vēdera vēl uzbrauca, ko man vēl pie Jūsu taukiem jāskarās. Sadistiska ārste, kura savu darbu dara ar nepatiku. Šīs Bolderājas rupjās ārstes abas būtu sen laiks padzīt.

K Kamma Tau 23.12.2018

Соглашусь, очень грубая врач. Не только словами, но и действиями, каждый раз когда доктора Браве нет и я попадаю к ней - это кошмар. Более болезненного осмотра я не встречала.