Boheme, Merkela iela *SIA MARGARETA-N*

Boheme veikala Merkela iela blakus Gerkenam jau kuro reizi nelaipni apkalpo pirceejus. Vairaak es tur neieshu, cereeju, ka tikai uz taadu iignju vienreiz uztraapiijos, bet atkaartoti.Es pat tukshi neskatiijos prechu plauiktos(kas pienjemsim, vareetu kaadu izbesiit), bet zinaaju, ko man vajag, panjeemu,

D

D dzulija 04.05.2006

Boheme eto uzastnij magazin, tam prodajetsa staraja brakovannaja produkcija.ne xodite tuda esli sebja uvazaete:0 V Rige stolko prekrasnix magazinov

D dzulija 04.05.2006

Boheme eto uzassstttnij magazin tam staraja i brakovannaja produkcija. a xozjaeva potom dengi ne xotjat vozvrachatj. Ne xodite tuda ni v koem sluchae

E ela 18.12.2006

aizejiet uz terbatas 50 tur stulba vecmeita strada garigo visiem sabojas,tada dirsa!!!vispar visas bohemes ir suds tur tirgo preci kurai beidzies deriguma termins ticiet !!!

S Sandra 12.12.2008

ta nu gan nav taisniba, ka boheme tirgo preci, kurai beidzies deriguma termins, ja deriguma termins iet uz beigam tad ta ir nocenota un pardevejas ari to pasaka!boheme pardod loti labas kvalitates kosmetiku!

Z ZVAIGZNE 15.04.2009

ja ja katad pati stradaju saja veikala agrak, tas ir murgs vispar, un tur visu laiku drebes ir vecie modeli kurus ieper, turcija...un uz etiketem mums lika rakstit itka razots italija, vai teica rakstat ko gribat vai italija vai spanija, drebes pasam vajadzeja sut ja kaut kas bija saplest un tas bija loti biezi kvalitate nekada vispar, , , , par kosmetiku vispar mums daudzi naca sudzeties, citiem ari bija alergijas, bet neko nevar darit ja perk lupukrasu pa0.50 sant!!!